Dino Hunter: Deadly Shores

Dino Hunter: Deadly Shores

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 15,246
  • DOSYA BOYUTU 50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glu Mobile

Dino Hunter: Deadly Shores başarılı bir avcılık oyunudur

Dino Hunter: Deadly Shores oyuncuları heyecan dolu bir av macerasına sürükleyen bir mobil avcılık oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Dino Hunter: Deadly Shores'da bir avcının kontrolünü elimize alarak tarih öncesinden kalma efsanevi dinazorlarla yüzleşiyoruz. İnsanoğlu dinazorların neslinin tükendiğini sansa da daha önce insanların ayak basmadığı gizemli bir adada dinazorlar yaşamaya ve nesillerini sürdürmeye devam etmiştir. Bu adayı keşfeden bir avcı olarak bizim görevimiz hayatta kalmaktır; çünkü dinazorların olduğu bir adada insanoğlu sadece bir yem olacaktır.

Dino Hunter: Deadly Shores güzel grafikleriyle göz dolduran bir oyun. Oyundaki temel amacımız farklı bölümlerde dinazorları avlamak. Dinazorları avlarken FPS oyunlarındaki gibi 1. şahıs bakış açısını kullanıyoruz. Fakat dinazorları avlarken av olmamaya da dikkat etmeliyiz. Dinazorlara ateş ettikten sonra dinazorların dikkati de bize yöneliyor ve bize saldırmaya başlıyorlar. Bu nedenle çabuk olmalıyız ve doğru nişan alarak dinazorları avlamalıyız.

Dino Hunter: Deadly Shores'ta Velociraptor gibi küçük yırtıcıların yanında T-Rex gibi efsanevi dinazorlarla da karşılaşabilmekteyiz. Oyunda dinazorları avladıkça kazanacağımız parayla daha güçlü silah ve ekipmanlar satın alabiliyoruz. Eğlenceli bir mobil oyun olan Dino Hunter: Deadly Shores denenmeyi hakediyor.