XCOM 2: War of the Chosen E3 2017 Duyuru Videosu

E3 2017 etkinliğinde onlarca yeni oyun tanıtılırken Fraxis ve 2K Games, XCOM 2 için yayınlayacakları yeni genişleme paketi XCOM 2: War of the Chosen'ı resmi olarak duyurdu. XCOM 2, geçtiğimiz senenin Şubat ayında bilgisayarlarımıza konuk olmuştu. Uzaylıla

E3 2017 etkinliğinde onlarca yeni oyun tanıtılırken Fraxis ve 2K Games, XCOM 2 için yayınlayacakları yeni genişleme paketi XCOM 2: War of the Chosen'ı resmi olarak duyurdu.

XCOM 2, geçtiğimiz senenin Şubat ayında bilgisayarlarımıza konuk olmuştu. Uzaylıların dünyayı istilasını konu alan bu taktiksel savaş oyunu güzel grafikleri ve sürükleyici hikayesiyle beğeni kazanmış, Steam üzerinde de bir hayli iyi kullanıcı yorumları almıştı. Oyunun çıkışının üzerinden 1 seneden fazla süre geçmesinin ardından XCOM 2'ye bir genişleme paketi çıkarılması ilginç bir karar; fakat XCOM 2: War of the Chosen oldukça güzel olacağa benziyor.

XCOM 2: War of the Chosen'da karşımıza yeni düşmanların çıktığını görebiliyoruz. The Chosen adı verilen yeni uzaylı kahramanlar, dünya üzerindeki XCOM güçlerini yok etmekle görevlendiriliyorlar ve dünyaya gönderiliyorlar. The Chosen birlikleri beraberlerinde yeni teknolojileri ve savaş yeteneklerini de getirmekteler. XCOM 2: War of the Chosen'daki yeni hikaye görevlerinde The Chosen kahramanlarıyla çarpışacak, onların teknolojisine ayak uydurmaya çalışıp dünyayı kurtarmak için mücadele edeceğiz. Direniş güçlerinin de yeni kahramanlarla güçlendiriliyor olması sayesinde dengeyi sağlayabileceğiz.

XCOM 2: War of the Chosen'ın çıkış tarihi 29 Ağustos.

YORUMLAR