Inoreader (web)

Inoreader

Inoreader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

InoReader kullanıcılara takip etmek istedikleri içerikle hızlı ve pratik yoldan okuma şansı sunan bir RSS okuyucudur.

Inoreader son derece kolay bir kullanıma sahip olan ve kullanıcılara takip etmek istedikleri içerikleri düzenli bir arayüz aracılığı ile sunan bir RSS okuyucudur. Bu web uygulamasının en önemli özelliklerinden biri de farklı tasarımlı temalara ve dizilimlere sahip olması. Bu sayede okuyucular kullandıkları servisi diledikleri gibi kişiselleştirebilirler.

Inoreader’ın bir başka kayda değer özelliği ise çok sayıda klavye kısayoluna sahip olması. Bu özelliği sayesinde okumalarınız esnasında basit ve hızlı birkaç düğmeye basarak dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Fare kullanmaktan çok daha kolay. Uygulamanın sol bölümünde bulunan kısımda okumak isteyebileceğiniz ve henüz okmadığınız haberleri görebilirsiniz. Bu sayede en son gelişmeleri zahmetsizce takip edebilirsiniz.

Servisin en önemli noktalarından bir tanesi de Android ve iOS için uygulamalara sahip olması. Bu sayede mobil ortamda dahi okuma keyfinizi es geçmek zorunda olmayacaksınız. Mobil versiyonlara aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.