Aerize Optimizer 1.2.0.1045 (winphone)

Aerize Optimizer

Aerize Optimizer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aerize Optimizer, telefonunuzun bellek hatalarını çözerek, gereksiz dosyaları temizleyerek cihazınızın performansını artırmaktadır.

Aerize Optimizer, gelişmiş bellek temizleyici ve performans optimize edici ile cihazınızı satın aldığınız ilk güne döndüren oldukça faydalı bir mobil uygulamadır. Cihazınızın olması gerekenden daha yavaş çalıştığını düşünüyorsanız bu optimize etme uygulamasını açarak cihazınıza rahat bir nefes aldırabilirsiniz.

Üst seviye bir akıllı telefona sahip olsanız dahi zamanla kullandıkça ilk günkü performansını kaybettiğin görürsünüz. Yüklediğiniz ancak sık kullanmadığınız uygulamalar, tarayıcıların bıraktıkları artık dosyalar, depolama alanının önerilenden fazla doldurulması ve daha onlarca sebepten ötürü telefonunuz yavaşlayabilir. Tam bu noktada ihtiyacınız olacak Aerize Optimizer adlı uygulama sisteminizi sürekli olarak takip eder ve cihazınızın performansını ciddi anlamda etkileyen işlemleri anında sonlandırır. Sistem hafızasını ve kaynak kullanımını takip ettiğinden cihazınıza daha fazla sistem kaynağı sunar.

Bellek hatalarını önleme, yüksek performans sağlamak adına bellek kullanımını düşürüme gibi önemli özelliklere de sahip olan uygulamanın öne çıkan özellikleri arasında;

  • Optimizasyon işlemini otomatik olarak gerçekleştirme
  • Çöp dosyaları, geçici internet dosyalarını temizleme
  • Tek dokunuşla düzeltme ve optimize etme
  • Cihaz depolama alanını, düzeltilen hafızayı görme

YORUMLAR