Battery Performance 2.0.1.0 (winphone)

Battery Performance

Battery Performance
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battery Performance ile cihazınızın bataryası hakkında tüm bilgiler tek bir yerde.

Battery Performance, Windows Phone’lu akıllı telefon ve tabletinizin batarya durumu hakkında anlık bildirimler bulunan harika bir uygulamadır. Cihazın bataryasına ilişkin ihtiyaç duyacağınız tüm bilgileri tek bir yerde toplayan pil yönetim uygulamasınu bugüne özel ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Başarılı pil yönetim uygulamalarından Battery Performance, cihazın bataryası hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri sunar. Mevcut batarya ile ne kadar süre daha konuşabileceğinizi ve webde gezinebileceğini ayrı ayrı görebilir, cihazın saat başı pil tüketimini takip edebilir, cihazın pilinin ne zaman biteceğini grafik üzerinde görebilirsiniz.

Cihazın batarya kapasitesine de gösteren pil uygulaması, pil kullanımına dair istatistikleri dünya genelindeki kullanıcılarla da paylaşma imkanı sunmaktadır. Böylelikle kendi istatiklerinizle kullanıcıların istatistiklerini karşılaştırarak cihazınızın bataryasında bir problem olup olmadığını anlayabilirsiniz. Ayrıca istatikler sekmesinden ulaşabileceğiniz Ağ Etkinlikleri de hücresel ve kablosuz ağ trafiğinizi izleyen ve sonuçları grafik üzerinde gösteren oldukça yararlı bir seçenek.

Tüm pil uygulamalarındaki gibi canlı kutucuk desteği de bulunan Battery Performance, cihazın bataryasına dair ayrıntılı bilgileri tek bir yerden görmenizi sağlayan yararllı bir uygulama.

Not: Windows Phone platformundaki ücretli uygulamaları ücretsiz indirmeni sağlayan myAppFree uygulamasını da deneyebilirsiniz.