Crashy Road (winphone)

Crashy Road

Crashy Road
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crashy Road, arabaları kaza yaptırarak ilerlediğiniz retro görselleriyle çeken eğlenceli bir oyun.

Crashy Road, tüm platformlarda milyonlarca indirmeye ulaşan beceri oyunu Crossy Road’un görsellerini taşıyan ancak tamamen farklı bir konsept üzerine kurulmuş araba yarışı oyunu olarak öne çıkıyor. Sadece Windows Phone platformunda karşımıza çıkan oyunda trafik katili rolünü üstlenerek tüm arabaları birbirine sokmaya çalışıyoruz.

Retro görsellere sahip ufak boyutlu eğlencelik oyunlar arasında olan Crashy Road’da 100’den fazla bölüm bulunuyor. Bölümlerde farklı araçlarla karşılaşsak ta amacımız değişmiyo; Arabaları yola yerleştirerek kaza yapmalarını seyretmek. Evet, bu araba yarışı oyununda direksiyon başına geçmiyor, arabaları kontrol ediyoruz.

Oyunda ilerlemek çok basit değil. Bölümlerde sunulan araçları doğru olarak seçmeli ve doğru şeride yerleştirmemiz gerekiyor. Şerit sayısını ve arabaların hızlanmasını dikkate almadan bunu yapmaya kalkıştığımızda başarısız oluyoruz. Yoldaki tüm araçları tek seferde ortadan kaldırabildiğimiz güçlendiricilerimiz de mevcut ancak bunlar sınırlı.

Trafiğin işlediği araba oyunlarını seviyorsanız ve de retro tarzı görsellere sahip minik oyunlara sıcak bakıyorsanız arabaları çarpıştırarak ilerlediğiniz bu oyunu Windows Phone telefonunuza indirip oynamanızı tavsiye ederim. Can sıkıntısına birebir oyunlar arasında olduğunu da belirteyim.

YORUMLAR