Drag Racing APK

Drag Racing APK

kullanıcı

Drag Racing APK, kalkış yarışları tutkunlarına özel hazırlanan Android araba yarışı oyunlarından.

Drag Racing APK, elliden fazla lisanslı aracın yer aldığı ve Android kullanan mobil cihazlar için hazırlanmış bir araba yarışıdır.

Drag Racing APK İndir

Drag Racing üzerinde belirlenen amaç, başlangıç çizgisinden itibaren en hızlı çıkışı gerçekleştirmek ve en iyi devir noktalarında vites büyütmektir. Doğru ve zamanında gerçekleştirilen hamleler ile aracınız oldukça süratli bir şekilde çıkış yapacak ve rakibini geçecektir. Ellinin üzerinden lisanslı arabanın konumlandırıldığı oyunda araçların parçalarını güçlendirerek onları daha etkili bir noktaya taşımak mümkün. Drag Racing, grafik ve oynanabilirlik açısından başarılı mobil oyunlar arasında gösterilmektedir.

Dikkat çekmek için özelleştirin: CIAY Studio ve Sumo Fish ekibinin tasarladığı benzersiz çıkartmaları ve logoları toplayın. Arabalarınızı yarış şaheserlerine dönüştürün. Hayal gücünüz sınır tanımaz. Kendi son teknoloji otomobil tasarımlarınızı oluşturmak için tüm özelleştirme seçeneklerini bir araya getirin.

Sınırsız derinlik: Düz bir çizgide yarışmanın kolay olduğunu mu düşünüyorsunuz? Sınıfınızda kalırken güç ve tutuş arasındaki doğru dengeyi bulmaya çalışın. Arabanıza ayar yapın ve zafere giden yolda hızlanın. Daha fazla eğlence için azot oksit ekleyin ancak butona çok erken basmayın! Daha derine inin ve 10 seviyeli araba ve yarış kategorisiyle değerli milisaniyeleri azaltmak için vitesi ayarlayın.

Rekabetçi çok oyunculu: Kendi başınıza yarışmak eğlenceli olabilir ancak asıl zorluk online bölümünde. Arkadaşlarınıza veya rastgele yarışçılara karşı kafa kafaya yarışın, kendi arabalarını sürerken onları yenin veya gerçek zamanlı yarışlarda aynı anda 9 oyuncuyla mücadele edin. Ayar alışverişi yapmak, strateji tartışmak ve başarımlarınızı paylaşmak için bir takıma katılın.

Drag Racing APK Android oyunu, dünya çapında 100.000’den fazla hayranı büyüleyen orijinal nitro yakıtlı yarış oyunudur. JDM, Avrupa veya Amerika’dan 50’den fazla farklı arabayla yarışın, ayar yapın, yükseltin ve özelleştirin. Garajınızı benzersiz ve dikkat çekici kılacak sınırsız araba özelleştirme seçenekleri mevcuttur. Diğer oyunculara online meydan okuyun, 1’e 1 yarışın, rakibinizin arabanızı sürün veya Pro Ligde gerçek zamanlı 10 oyunculu yarışlara katılın.