Fail Hard

Fail Hard

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,103
  • DOSYA BOYUTU 52.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fingersoft

Fail Hard oldukça eğlenceli bir Windows 8.1 oyunudur

Fail Hard boş zamanlarınızda sizi bolca eğlendirecek olan bir yarış oyunudur.

Windows 8.1 işletim sistemini kullanan masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınıza veya tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Fail Hard alışılmış yarış oyunlarından farklı bir yapıya sahip. Oyunda kullandığı araçlarla şovların yıldızı olmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Herşeye sıfırdan başlayan kahramanımız ünlü olabilmek için akrobatik hareketler gerçekleştirmeli ve kendine özel numaralarıyla seyircileri büyülemelidir. Bu iş için ise bolca pratik yapmalı ve en tehlikeli akrobatik numaraları öğrenmelidir.

Tatmin edici seviyede 3 boyutlu grafiklerle süslenmiş oyunda farklı araçları kullanarak limitleri zorluyoruz ve fizik kurallarına meydan okuyoruz. Oyunda akrobatik hareketleri gerçekleştirirken toplayacağımız altınlar bize ekipmanımızı geliştirme imkanı veriyor ve bu sayede daha ileri seviye numaraları gerçekleştirebiliyoruz.

Oyunda akrobatik hareketlerimizi gerçekleştireceğimizözel tasarıma sahip farklı pistler yer alıyor. Bu pistler değişik engellerle donatılmış ve bu engelleri aşmak büyük bir keyif vermekte. Her yaştan oyuncuya hitap eden Fail Hard kolay kontrol sistemiyle rahat bir oynanış sunmakta.