Fast & Furious 6: The Game

Fast & Furious 6: The Game

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,416
  • DOSYA BOYUTU 285.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kabam

Fast & Furious 6: The Game, Hızlı ve Öfkeli 6 filminden esinlenerek hazırlanılmış kaliteli bir yapım.

Hızlı ve Öfkeli 6 (Londra Yarışı) filmini izlediyseniz filmdeki arabaları kullanabileceğiniz ve karakterlerle diyalog içerisine girebileceğiniz Fast & Furious 6: The Game oyununu kesinlikle oynamalısınız. Sokak yarışçılarının Londra sokaklarındaki kıyasıya mücadelesine dahil olmamıza izin veren oyunda çok sayıda oyun modu ve katılacağınız sayısız drift ve drag yarışı bulunuyor.

Windows 8.1 tablet ve bilgisayarınıza ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz ve de büyük keyifle oynayabileceğiniz kaliteli yarış oyunlarından biri diyebileceğim Fast & Furious 6: The Game oyununda kendimizi Londra sokaklarında buluyor, drift ve drag yarışlarına katılarak diğer paralı ve profesyonel yarışçılarla kozlarımızı paylaşıyoruz. Para kazanmanın dışında kendimizi diğer sürücülerin arasına dahil etmeye çalıştığımız oyunda drift ve drag olmak üzere iki yarış çeşidi bulunuyor. İster araba kaydırmayı tercih edin, isterseniz de birebir kapışmayı… İkisinde de hız ön planda olduğundan her şeyi zamanında yapmanız gerekiyor. Aksi halde arabanız birinci sınıf olsa dahi yarışı diğer yarışçıdan çok daha arkada tamamlayabiliyorsunuz. Birinci sınıf demişken oyunda seçeceğiniz çok sayıda araba mevcut ve arabalar sınıflara ayrılmış olarak karşınıza geliyor. Kazandığınız yarışlar neticesinde aldığınız parayı yeni bir araba satın almak için kullanabileceğiniz gibi arabanızın özelliklerini artırmak için de kullanabiliyorsunuz.

Grafiklerin orta seviyede olduğunu söyleyebileceğim oyunda kamera açısını şahsen beğenmedim. Gerek drift gerekse de drag yarışlarında kameranın otomatik olarak değişmesi bizim kontrolümüzde olmaması kötü. Ayrıca arabaları da Asphalt oyunundaki gibi tam kontrol etme şansına sahip değiliz. Başarılı bir yarış çıkarmak için tek yapmamız gereken belirli tuşlara dokunmak / tıklamak.

Fast & Furious 6: The Game, Asphalt serisine alternatif olabilecek kadar başarılı bir yapım.