GT Racing 2

GT Racing 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 97,648
  • DOSYA BOYUTU 1165.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

GT Racing 2 gerçekçiliği ile öne çıkan bir yarış oyunudur

Asphalt 8 gibi başarılı yarış oyunlarıyla tanınan mobil oyun geliştiricisi Gameloft bir diğer yarış oyunu GT Racing 2'yi Android ve iOS akıllı telefon ve tabletlerin ardından Windows 8.1 işletim sistemini kullanan bilgisayarlar ve tabletler için de yayınladı.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz GT Racing 2 Gameloft'un geliştirdiği Asphalt 8'den gerçekçiliği ile ayrılan bir oyun. GT Racing 2'de gerçek lisanlı arabaları kullanabilirken oyunun fizik motoru bize gerçeğe çok yakın bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Bunun yanında oyunun grafiklerinde de gerçekçiliği pekiştirecek öğeler mevcut.

GT Racing 2'de 30'un üzerinde otomobil üreticisinin geliştirdiği 67 hız canavarını yarışlarda kontrol edebiliyoruz. Oyunda Ferrari, Ford, Mercedes-Benz, Audi, Nissan, Dodge ve daha birçok farklı üreticinin araçları yer almakta. Kazanacağımız yarışlar ve toplayacağımız ödüllerle yeni araçları satın alabilmekteyiz.

13 farklı yarış pistine yer veren GT Racing 2 bize oyunu hem tek kişilik hem de diğer oyunculara karşı oynama imkanı veriyor. Oyunda farklı oyun modları da bulunmakta ve bu sayede oyunculara sunulan içerik zenginleştirilmekte.

GT Racing 2 sersinin bir önceki oyununa göre önemli geliştirmelere sahip. Bir önceki oyunlarda yer alan yarışlar arası tamir süreleri ve onarım masrafları oyundan kaldırılmış. Böylece yarışlara kesintisiz olarak devam edebiliyoruz.

GT Racing 2'de aracımızı kokpit kamerası ile de kontrol edebiliyoruz. Araçların kokpitleri de gerçeğe uygun olarak oyuna aktarılmış. Oyunda farklı hava şartları ve günün değişik saatleri grafik motoru sayesinde GT Racing 2'de gerçekçi bir şekilde yer alıyor.

Eğer üst kalite gerçekçi bir yarış oyunu oynamak isterseniz GT Racing 2'yi kesinlikle denemelisiniz.