Fun Run 2

Fun Run 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,814
  • DOSYA BOYUTU 52 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dirtybit

Fun Run 2, çevrimiçi oynanan eğlenceli ve zorlu yarışı oyunu.

Fun Run 2, birbirinden sevimli hayvanlarla çevrimiçi düzenlenen yarışlara katıldığınız bir mobil oyun. Akıllı telefon veya tabletinize ücretsiz olarak yükleyip oynamaya başlayabileceğiniz oyunda kutup ayısı, kaplumbağa, penguen, kaplan, ceylan, tavşan, koyun, ejderha, panda dahil çok sayıda hayvan bulunuyor ve bu hayvanlar pompalı tüfek, roket gibi silahları ustalıkla kullanabiliyor.

Dünya genelinde 50 milyondan fazla oyuncusu bulunan Fun Run’ın devamı niteliğinde hazırlanan Fun Run 2, ilk oyuna göre hem oynanış, hem içerik, hem de görsellik anlamında çok sayıda iyileştirme içeriyor. Oyuna yeni karakter ve silahlar eklenmiş, harita seçeneği çoğaltılmış ve de ilk oyuna göre ölme sahneleri daha etkileyici.

Oyuna ilk başladığımızda uzun bir alıştırma bölümü ile karşılaşıyorsunuz. Eğer daha önce Fun Run’ı oynamadıysanız, hayvanları nasıl yönlendireceğinizi ve özel silahları nasıl kullanacağınızı öğreten bu bölümü kesinlikle es geçmeyin. Öğrenme sürecinin ardından hemen hızlı bir yarışa katılabiliyor veya kendi yarışınızı düzenleyip arkadaşlarınızı davet edebiliyorsunuz. Yarışları kazandıkça yeni hayvanların ve silahların kilidini açıyorsunuz.

Fun Run 2, Android telefon ve tabletinizde hiçbir ücret ödemeden keyifle oynayabileceğiniz çoklu oyuncu destekli harika bir yarış oyunu. Oyunun kısa bir sürede 50 bin indirmeye ulaşması hiç te şaşırtıcı değil.