FileBox 2.4.3.1 (winphone)

FileBox

FileBox
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FileBox uygulaması ile Windows Phone telefonunuzdan Drobox hesabınıza erişebilirsiniz.

FileBox, Windows Phone platformu kullanıcılarına özel hazırlanmış Dropbox uygulamasıdır. Dropbox üzerindeki dosyalarınızı görüntülemekten düzenlemeye, hesap bilgilerinize erişmekten bağlantı paylaşmaya kadar pek çok özelliği Windows Phone telefonunuzdan kullanmanıza izin vermektedir.

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan popüler bulut depolama servisi Dropbox’ın Windows Phone platformu için resmi uygulaması bulunmuyor. Dolayısıyla gün geçmiyor ki Windows Phone Mağazası’nda bir başka Dropbox istemcisi ile karşılaşmayalım.

Windows Phone 7.5 ve üzeri işletim sistemli telefon ve tabletlerle uyumlu olan FileBox ile Dropbox hesabınızda tuttuğunuz dosyalarınızı görüntüleyebilir, taşıyabilir, kopyalayabilir, silebilirsiniz. Telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafları Dropbox’a atarak dahili depolama alanınızdan kazanabilirsiniz. Dropbox hesabınızdaki resim ve belgeleri çevrimiçi görüntüleyebilir ve telefonunuza indirebilirsiniz. Hesap bilgilerinizi görüntüleyerek ne kadar depolama alanınızın kaldığını görebilirsiniz. Arama işlevini kullanarak onlarca dosya arasından aradığınıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Güvenlik kodu girerek Dropbox dosyalarınıza başkalarının erişimini engelleyebilirsiniz.

Resmi Dropbox uygulamasını aratmayacak kadar başarılı olan FileBox, sürekli olarak geliştirilmekte ve yeni özellikler kazanmaktadır.