Lite Web Browser 1.1.0.0 (winphone)

Lite Web Browser

Lite Web Browser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lite Web Browser, eski Windows Phone versiyonlarını dahi destekleyen sade bir mobil internet tarayıcısı.

Hızlı ve sade bir internet tarayıcısı arayanlara Windows Phone için hazırlanmış güzel bir örnek sunan Lite Web Browser ücretsiz olarak indirilebiliyor. Düşük RAM kapasiteli telefonlarla sınırlı kalmayan bu uygulama aynı zamanda Windows 7.5 kullanıcıları için de optimize edilmiş durumda. Dolayısıyla zamanın biraz gerisinde kalan bir cihaza sahip olsanız da bu uygulamayı etkin bir şekilde kullanabiliyor olacaksınız.

Modern bir tarayıcıda ihtiyaç duyacağınız seçenekleri size sunmak konusunda geri kalmayan Lite Web Browser, kısayollar, yer imleri ve favori sayfalar oluşturmanıza olanak tanıyarak bu linklere tek bir tıklama ile ulaşmanızı olabildiğince zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor. Arama, otomatik kaydetme ve benzeri seçeneklerle birlikte mobil kullanıcının parmaklarını ağrıtmayan konforlu bir deneyim sağlamak adına başarılı bir iş sergileyen bu mobil tarayıcı Windows Phone için uygulamalarıyla dikkat çeken hello8.1'in br ürünü.

Siz de eski bir cihaza sahipseniz veya cihazınızı yormayan bir tarayıcıya ihtiyaç duyuyorsanız ücretsiz olarak sunulan Lite Web Browser yükünüzü azaltan hızlı bir kullanıma sahip.

YORUMLAR