Truecaller APK

Truecaller APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 18,729
  • DOSYA BOYUTU 103.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici True Software Scandinavia AB

Truecaller APK olarak Android telefonlara indirilebiliyor. Truecaller uygulaması ile bilinmeyen aramaları görebilir, istenmeyen aramaları engelleyebilirsiniz.

Truecaller (APK), telefonunuza gelen aramanın hangi kişi ve kurum tarafından yapıldığını gösteren ve istenmeyen aramalardan koruyan bir uygulamadır. Mobil, sabit hat ve ön ödemeli telefon numaralarını destekleyen uygulama, tamamen ücretsizdir.

Truecaller APK İndir

Truecaller, telefonunuza gelen tüm aramaları yönetebileceğiniz sosyal ağ destekli bir servis. 40 milyondan fazla kullanıcısı bulunan servis ile telefonunuzu yanıtlamadan önce sizi kimin aradığını görebilir, güncel spam numaraları listesinden faydalanarak istenmeyen aramalara son verebilir, mobil ve sabit hatlar için numara sorgulayabilirsiniz.

Kolay kullanımlı uygulamalar sınıfında yer alan Truecaller, sosyal ağ hesaplarınızla entegre şekilde çalışabiliyor. Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+’taki fotoğraflarınızla telefon rehberinizi zenginleştirebilir ve Twitter hesabınızı bağlayarak uygulama içerisinden tweetleyebilir ve kişi takip edebilirsiniz.

Profil oluşturma imkanı da sunan Truecaller, telefon rehberinizdeki kişileri üçüncü şahıs ve şirketlere açmadığından son derece güvenlidir. Uygulamanın Premium sürümünü satın aldığınızda profilinizi kimlerin görüntülediğini görebilir, Truecaller kullanıcılarıyla aylık 30 iletişim isteği hakkı kazanabilir ve reklamsız kullanabilirsiniz.