One Tap Drift 1.0.0.0 (winphone)

One Tap Drift

One Tap Drift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

One Tap Drift, mini arabanızla raylı sistemde drift yapmaya çalıştığınız eğlence dozu yüksek bir Windows Phone oyunu.

One Tap Drift, Windows Phone telefonumda şimdiye kadar oynadığım en basit görünümlü ve eğlenceli drift yarışı oyunu ve görsel anlamda bir şey sunmadığından her cihazda rahatlıkla oynanabilecek tarzda.

Çocukluğumuzda raylı pistlerde oyuncak arabaları sürme keyfini mobil cihazımıza aktaran yapımlardan birisi de One Tap Drift. Tamamen ücretsiz indirebildiğimiz ve oldukça ufak boyutlu olan oyunda arabamıza kuş bakışı kamera açısından bakıyoruz. Amacımız adından da tahmin edeceğiniz üzere duvarlara çarpmadan drift yapmak yani arabanın arkasını kaydırmak. Tabii ki bunu yaparken ekrana iyice odaklanmanız gerekiyor. Araba ve pist oldukça küçü olduğundan oynanış ta zor oluyor. Her ne kadar drift yapmak için sadece ekrana basılı tutmanız gerekse de duvara çarpmamak için ayrı bir çaba sarf etmeniz gerekiyor.

Üst seviye beceri gerektiren drift yarış oyununda arabamızla ne kadar iyi drift yaparsak o kadar yüksek puan kazanıyor, bonus puanlar topluyoruz. Yani puanımız kaydırma zorluğuna göre belirleniyor. Araba ve pist seçimlerine baktığımızda ise her ne kadar topladığımız puanlarla yeni arabaların kilidini açabileceğimiz belirtilse de arabayı karınca gibi gördüğümüzden ve de pistin sadece rengi değiştiğinden bunu puan kasmanın gereği olmadığını söyleyebilirim.

One Tap Drift, eskiden raylı sistemde yarıştırdığınız arabaları özlediyseniz özlem gidereceğiniz bir oyun. Görsel anlamda büyük beklentilere girmemeniz gerektiğini ancak eğlence dozunun yüksek olduğunu tekrar hatırlatmak isterim.

YORUMLAR