Real Drift fX 1.0.0.0 (winphone)

Real Drift fX

Real Drift fX
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Drift fX, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz oynayabileceğiniz Türk yapımı drift yarışı oyunu.

Real Drift fX, Windows Phone cihazınızda tamamen ücretsiz oynayabileceğiniz drift yarışı oyunu. Birbirinden lüks spor arabaları oldukça dar bir alanda kaydırarak puan toplamaya çalıştığımız oyun görsel açıdan olmasa da oynanabilirlik olarak yabancı yapımlara taş çıkartıyor diyebilirim.

Tüm Windows Phone cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışan nadir yarış oyunlarından birisi de bir Türk yapımı olan Real Drift fX. Oyunun adından da anlayacağınız üzere drift yapma yani tamamen şov amaçlı bir oyun. Drift Mania’nın aksine oldukça dar bir alanda drift hareketini yapmaya çalıştığımız oyunda puan kazanmaktan başka hiçbir amacımız yok. Driftin zorluk derecesine göre kazandığımız puanları harcayabildiğimiz tek yer ise garaj. Evet, oyunda ücretsiz açabildiğimiz 6 farklı spor araba mevcut.

Gerçek araba ve drift seslerinin kullanıldığı oyunun oynanışı ise biraz alıştırmadan sonra oldukça basit. Sürüş ve drift için ihtiyaç duyduğumuz gaz ve fren pedalları ekranın sağ noktasına, yönler ise sol noktasına yerleştirilmiş.

Real Drift fX Özellikleri:

  • Gerçekçi drift ve sürüş fizikleri
  • Gerçek drift ve araba sesleri
  • 30’dan fazla seviye
  • Drift yapmak için üretilmiş 6 farklı araba
  • Zamana karşı yarış

Türk yapımı drift yarış oyunları arasında oldukça popüler olan Real Drift fX, boş zamanlar için oldukça ideal ve tavsiye ederim. Checkpoint dışında turnuvalara katılma, çoklu oyuncu modunda diğer oyuncularla kapışma gibi renk katan seçenekler istiyorsanız Drift Mania Championship 2, Windows Phone cihazınız için bulabileceğiniz en iyi oyun diyebilirim.

YORUMLAR