Kelime Gezmece 1.0 (Android)

Kelime Gezmece

1.0
Kelime Gezmece
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İnternetsiz oynanabilen Türkçe kelime bulmaca oyununda dünyayı geziyoruz.

Kelime Gezmece, internetsiz oynama seçeneği sunan Türkçe kelime bulmaca oyunu. Android platformunda ücretsiz oynanabilir kelime bulmaca oyunlarından oldukça farklı. Şimdiye kadar oynadığım kelime avı, sözcük bulmaca oyunları arasında en zevkli oynanışı sunanı oldu. Kelime bilginizi geliştirerek beyin jimnastiği yapacağınız, harika müziklerin eşlik ettiği eğlence dolu bir kelime oyunu.

Kelime ve sözcük bulmaca, kelime avı, kelime bulma oyunları arasından görselleri, müzikleri ve oynanışıyla sıyrılan Kelime Gezmece’de kelimeleri bulurken dünyanın dört bir yanını geziyorsunuz.

Oyun bölümlerden oluşuyor ve kimseyle yarışmıyorsunuz. Süre, hamle, can gibi oyun zevkini alt üst eden sınırlamaların hiçbiri yok! Tek başınıza keyifle oynayacağınız bu kelime oyununda 100’lerce bölümde tek yapmanız gereken; elinizdeki harflerle bulmacayı doldurmak. Bulduğunuz kelimeler çapraz ve yatay olarak tabloya otomatik olarak yerleştiriliyor. Başlarda elbette kolay kelimeler ve kısa tablolar sunuluyor. Isındırma bölümlerinin ardından asıl bulmacalarla karşılaşıyorsunuz. Bu noktada oyunun zorluk düzeyinin mükemmel ayarlandığını söylemem gerek. Yine de zorlanacağınız bölümler olacağı düşünülerek ipuçları koyulmuş.