CodyCross APK

CodyCross APK

kullanıcı

CodyCross APK Android kelime oyununda çapraz bulmacaları çözmeye çalışıyorsunuz. Kelime bulmaca oyunlarında iyiyim diyorsanız, CodyCross'u oynamalısınız.

CodyCross APK, kelime bulmaca oyunları sevenlerin favorisi. Çapraz bulmacaları çözerken Dünya hakkında yeni şeyler öğreniyorsunuz. Android ve iOS platformuna özel olarak geliştirilen ve yayınlanan CodyCross apk indir rengarenk atmosferi ve birbirinden farklı bulmaca türleri ile günümüzde milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Eğlenceli içeriklere ev sahipliği yapan başarılı oyun, İngilizce dil desteğine sahip.

CodyCross Apk Özellikleri

 • Bildiğiniz ve sevdiğiniz klasik çapraz bulmaca oyununun modern hali
 • Eğlenirken Dünyamız hakkında yeni şeyler öğrenin.
 • Farklı zaman ve mekanlardan harika Dünyaları keşfedin.
 • Her gün bugünün bulmacaları ile eğlenin.
 • Seçtiğiniz herhangi bir zorlukta sınırsız günlük bulmacaların kilidini açın.
 • İpucuna mı ihtiyacınız var? Güçlendiricileri kullanarak bir harfi, birden fazla harfi veya kelimenin tamamını görüntüleyin.
 • Oynaması kolay, bırakması zor kelime oyunu ile beyninizi zihinde tutun.
 • Hayvanlar, tarih, yiyecekler ve fazlasının kilidini açın.
 • Otomatik özel bulmaca oluşturucuyu kullanarak arkadaşlarınıza gizli mesajlar gönderin.
 • Özel ödülleri almak için günlük yeni çapraz bulmacaları çözün.
 • Eğlenin, aynı zamanda beyninizi çalıştırın.

CodyCross APK İndir

CodyCross apk indir, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zorlu bir kelime oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Yüzlerce farklı bölüme sahip olan oyunda kelime bilginizi konuşturarak arkadaşlarınıza meydan okumaya çalışıyorsunuz.

Renkli grafikleri, sürükleyici atmosferi ve bağımlılık yapıcı etkisiyle ön plana çıkan CodyCross apk yükle, binden fazla zorlu bölümüyle sizleri bekliyor. Oyunda gizlenmiş kelimeleri açığa çıkarmaya çalışıyor ve aynı zamanda yeteneklerinizi sergiliyorsunuz. Yepyeni bir bulmaca deneyimi olarak karşımıza çıkan oyunda dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla mücadele edebiliyorsunuz.

Hem oynayıp hemde öğrenebileceğiniz oyunda işiniz bir hayli zor. Farklı konularda kelimelere sahip olan oyunda uzaydan oyunlara, seyahatten giyime kadar pek çok farklı konuda binlerce kelime yer alıyor. Gizli kelimeleri ortaya çıkarmak için tüm sorulara doğru cevap vermeniz gereken oyunda bilgi birikiminiz de artıyor.

En iyi bulmaca oyunlarından birisi olarak nitelendirebileceğim CodyCross apk ile Facebook'taki tüm arkadaşlarınıza meydan okuyabiliyorsunuz. Renkli grafikleri ve sürükleyici kurgusuyla CodyCross apk indir sizleri bekliyor.

CodyCross oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

CodyCross Nasıl Oynanır?

CodyCrossapk indir , size klasik bulmacaları çözerken aldığınız zevki veriyor ancak kalem kağıt kullanmıyorsunuz. İpuçlarını çözmek ve kelimeleri yerleştirmek için kelime dağarcağınızı zorlarken, yanıt verdikçe harflerin açıldığını göreceksiniz. Kelimeleri sırayla bulabilir veya listenin her yerinde dolaşabilir, daha zor kelimeler için daha fazla harfin açılmasını sağlamak için daha kolay kelimeleri çözebilirsiniz. Kelimeyi bulamıyor musunuz? Tüm harfleri veya birkaç harfi açmak için jetonunuzu kullanın.