Meganoid 1.7.5 (Android)

Meganoid

Meganoid
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Meganoid, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz Super Mario'ya benzeyen heyecanlı ve eğlenceli oyun yapısına sahip bir aksiyon oyunudur.

Meganoid, Android telefon ve tabletlerinize indirerek heyecanlı bir şekilde oynayabileceğiniz 8-bit'lik bir platform oyunudur. Değiştirilebilir kontrol ayarları, görevler ve diğer özellikleri ile göz dolduran oyun için oldukça başarılı demek yanlış olmayacaktır.

Oyundaki amacınız dünyayı işgal eden şeytani canavarlardan kurtulmak ve dünyayı kurtarmak. Her bölümdeki tüm elmasları toplayarak çıkış noktasına gitmelisiniz. Ayrıca her bölüm içerisinde gizli görevler bulunmaktadır. Gizli görevleri yerine getirerek yeni karakterlerin kilitlerini açabilirsiniz.

Oyundaki karakterinizi sağ, sol ve zıplama tuşları ile kontrol ediyorsunuz. Fakat yukarda bahsettiğim gibi kontrol tuşları kendi isteğinize göre düzenlenebilir. Oyunun oynanışı ise Süper Mario'ya oldukça benziyor. Oyundaki dikenlere yakalanmamalı ve platformlardan zıplamalısınız. Bu syaede çıkış noktasına kadar ilerleyebilirsiniz.

Oyunun grafikleri gelişmiş fakat oyunun amacında zaten bu yer alıyor. Eski oyunlar tarzında geliştirilen Maganoid, 8-bit bir oyundur ve eski eses efektleri kullanışmıştır. Eski zamanlarda oynadığınız oyunları özlediyseniz Android telefon ve tabletlerinize Meganoid oyununu satın alarak yüklemenizi ve oynamanızı tavsiye ederim.