Shadow Fight 2 APK

Shadow Fight 2 APK

kullanıcı

Shadow Fight 2 APK, android cihazlarda yer alan en popüler dövüş oyunları arasındadır.

Shadow Fight 2 APK, en iyi dövüş oyunları arasında gölge dövüşü ile popülerleşen bir oyundur. Keyifli grafikleri ve sürükleyici hikayesi ile dönüşlere hazır olun! Oyun içerisinde karakteriniz olan samuray dövüşçüsünü geliştirebilir ve yeni özellikler ekleyebilirsiniz.

Shadow Fight 2 APK İndir

Kullanıcıların Android cihazları üzerinde oynayabilecekleri Shadow Fight 2, oldukça etkileyici grafiklere sahip bir dövüş oyunudur.

Facebook üzerinde yaklaşık 40 milyon kullanıcı tarafından oynanan Shadow Fight, rol yapma oyunu öğelerini fantastik bir dünyayla birleştiren başarılı bir yapımdır. Facebook'ta yakaladığı bu başarının ardından geliştirici ekip Shadow Fight 2'yi mobil kullanıcılarla buluşturdu.

RPG öğelerine sahip klasik bir dövüş oyunu olan Shadow Fight 2'de kullanıcılar seçecekleri karakterleri; farklı ölümcül silahlar, eşsiz zırhlar ve farklı dövüş teknikleriyle donatabiliyorlar. Farklı rakipler ve şeytani iblislerle yüzleşeceğiniz oyunda dövüş pistinden galip olarak ayrılmaya çalışacaksınız.

Oyun hikayesine göre amacınız Gölgelerin Kapı'sı olarak adlandırılan ve şeytani güçlerin dünyamıza yayılmasına olanak sağlayan kapıyı kapatmak. Bunun için karşınıza çıkan tüm rakiplerinizi ortadan kaldırmalısınız.

Sanal joystick ve iki aksiyon butonu yardımıyla oynayacağınız oyunda birçok farklı hareket ve kombo sizleri bekliyor. Gölgelerin Kapısı'nı kapatabilecek olan güçlü savaşçı olmaya hazır mısınız? Bu oyunu sevenler ayrıca oyunun özel versiyonu olan Shadow Fight 2 Special Edition APK'yı da mutlaka denemelidir.

Shadow Fight 2 Oyna

Shadow Fight 2 APK, rpg ve klasik dövüşün heyecan verici karışımıdır. Android oyunu karakterinizi sayısız ölümcül silah ve nadir bulunan zırhlarla donatmanızı sağlar ve düzinelerce gerçekçi animasyonlu dövüş sanatları tekniği içerir. Düşmanlarınızı ezin, iblis boss’larını küçük düşürün ve Gölgeler Kapısı’nı kapatan kişi olun. Zafere giden yolu tekmelemek, yumruklamak, zıplamak ve kesmek için gerekenlere sahip misiniz? Bunu öğrenmenin tek yolu var.

  • Yepyeni animasyon sistemiyle şaşırtıcı derecede gerçekçi detaylarla işlenmiş destansı savaş sahnelerine dalın.
  • Özellikle dokunmatik ekranlar için tasarlanmış yepyeni dövüş arayüzü sayesinde sezgisel kontrollerle düşmanlarınızı yok edin.
  • Yeraltı dünyasına girin ve korkunç boss’lara karşı arkadaşlarınızla birlikte savaşın.
  • Sürükleyici, merak uyandıran bir hikayeye sahip bu aksiyon dolu, adrenalin yüklü dövüş rpg’sinde tehditkar iblislerle dolu altı farklı dünyada yolculuk edin.
  • Dövüşçünüzü destansı kılıçlar, nunçaku, zırh takımları, büyülü güçler ve daha fazlasıyla özelleştirin.