Asphalt 8 1.1.0.1 (Blackberry)
Asphalt 8
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,331

  • Üretici

    Gameloft

Asphalt 8: Airborne yüksek kaliteli bir yarış oyunudur

Asphalt 8: Airborne mobil oyun piyasasındaki en gelişmiş araba yarışı tecrübesini oyun severlere sunan heyecan dolu bir yarış oyunudur.

Gameloft tarafından Android, iOS ve Windows Phone cihazlar için yayınlanmasının ardından BlackBerry 10 cihazlar için de yayınlanan oyun hız duygusunu mobil cihazlarda görebileceğiniz en yüksek grafik kalitesi ile oyunculara sunuyor. Asphalt serisinin yeni oyunu grafiksel gelişimin yanında fizik hesaplamaları anlamında da büyük yeniliklere sahip. Yeni oyunda artık yer çekimi bize daha az engel oluyor ve rampalardan zıplayarak çılgın akrobatik uçuşlar gerçekleştirebiliyoruz.

Asphalt 8: Airborne oyunculara rüyalarındaki arabaları kullanma imkanı tanımakta. Oyunda yer alan arabalar gerçek hayatta görebileceğiniz lisanslı arabalar ve aralarında Ferrari, Lamborghini, Bugatti ve Pagani gibi markaların hız canavarları yer alıyor. Bu arabaların motor sesleri oldukça iç titretici nitelikte ve oyuna heyecan katıyor.

Asphalt 8: Airborne bize 9 adet birbirinden güzel yarış ortamında yarış yapabilme imkanı vermekte. Oyunda yer alan arabaların grafiklerine gösterilen özen yarış pistlerinde de korunmuş. Yüzlerce kariyer aşamasının ve farklı oyun modlarının yer aldığı Asphalt 8: Airborne online olarak diğer oyunculara karşı yarışmamızı da mümkün kılıyor ve sunduğu eğlenceyi bu yolla katlıyor.

Asphalt 8: Airborne oyunculara farklı kontrol şemalarından birini kullanabilme imkanı vermekte. Bu sayede en çok rahat edebileceğiniz şekilde oyunu oynayabilmeniz mümkün kılınmış. Oyuna özel lisanlı müzikler ve daha birçok yüksek kalite içerik Asphalt 8: Airborne'da sizleri beklemekte.

YORUMLAR