Android için Akaryakıt İstasyonu Uygulamaları

Merhaba sevgili Tamindir takipçileri. Trafiğe çıktığımızda benzin, mazot veya otogaz gibi yakıt ihtiyaçlarımızı genellikle her zaman uğradığımız akaryakıt istasyonundan karşılarız. Fakat iş şehir dışına seyahate çıktığımızda değişebiliyor. Tanımadığımız

Shell Motorist

Shell Motorist uygulamasının mobil akaryakıt istasyonu uygulamaları arasında en derli toplu ve göze hoş görünen arayüze sahip uygulama olduğunu söyleyebilirim. Shell Motorist size en yakın Shell istasyonlarını gösterebildiği gibi Shell avantajlarından yararlanmanızı daha kolay hale getiriyor. Eğer Shell Club Smart kartına sahipseniz bu kartta biriken puanlarınızı ve puanlarınızı nelere harcayabileceğinizi uygulama aracılığıyla kontrol edebiliyorsunuz.

Shell Motorist akıllı hatırlatıcılara da sahip. Aracınızın muayene ve servis tarihlerini, vergi ve sigorta ödeme tarihlerini uygulamaya girdiğinizde uygulama Android cihazınıza bildirimler göndererek bu işlerin tarihlerini size hatırlatmakta. Shell Motorist'in bir başka kullanışlı yönü ise rota planlayıcısı. Bu araç ile iki nokta arasındaki rotayı görüntüleyebilir ve yaklaşık seyahat masraflarınızı hesaplayabilirsiniz.

Shell Motorist'i Android 2.3 ve üst versiyonu işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızda kullanabilirsiniz. Uygulamanın tablet desteğine de sahip olması büyük bir artı.

Shell Motorist'i indirmek için:

  1. Android için Akaryakıt İstasyonu Uygulamaları
  2. TOTAL Oil Türkiye A.Ş.
  3. PO Nerede
  4. Shell Motorist
  5. Opet Mobil Uygulaması

YORUMLAR