Faturasız Hat Fiyatları Ne Kadar? - 2022

Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom'da faturasız hat fiyatları ne kadar ve faturasız hat nasıl alınır sorularını soran kişiler için detaylı rehber hazırladık.

Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell’de faturasız hat fiyatları ne kadar? Faturasız hat nasıl alınır? Bu sorular, faturalı bir hatta sahip olmak istemeyen telefon kullanıcıları tarafından merak edilen soruların başında geliyor. Bu yazıda faturasız hat satın almak isteyen kişilerin merak ettiği soruyu yanıtlayacağız.

Faturasız hat kullanan kişilerin SMS, konuşma ve internet kullanımı için önceden kontör satın alması gerekiyordu. Günümüzde artık kontör kavramı tarihe karıştı.

Her ay düzenli olarak yüksek fatura ödemek istemeyen ve bu nedenden ötürü faturasız bir hat kullanmak isteyen kişilerin kafasında bazı soru işaretleri bulunuyor. Bu soru işaretlerinin arasında faturasız hatların ne kadar olduğu yer alıyor.

Faturasız hatta ihtiyaca göre kullanım miktarını abone belirlediği için faturalıya göre bazı açılardan daha avantajlı olabiliyor. Buna ek olarak faturasız hatta taahhüt bulunmuyor. Yani başka bir pakete kolaylıkla geçiş sağlamakta özgürsünüz. Farklı bir tarifeye geçtiğinizde cayma bedelinin olmaması da bir diğer avantajdır.

Taahhütsüz İnternet Paketleri ve Fiyatları - 2022
İNTERNET

Taahhütsüz İnternet Paketleri ve Fiyatları - 2022

Taahhüt nedir? Taahhütsüz internet paketleri neler? Bu soruların yanıtını merak eden internet kullanıcıları için çok ayrıntılı bir rehber hazırladık.

Ancak her sistemde olduğu gibi faturasız hatların da bazı olumsuz yanları mevcut. Örneğin, paket içeriği ve süresi belli olduğu için hizmet kesintiye uğradığında tekrardan bakiye yüklemek zorundasınız.

Herhangi bir acil durumda paketiniz sona ermiş olabilir ve bu nedenle aramanız veya mesaj atmanız gereken kişi ile iletişime geçemeyebilirsiniz. Faturasız hattın bir diğer olumsuz tarafı ise yeni cihaz teminidir.

GSM operatörleri yeni dönemde abonelerine taksitle telefon satın almalarına olanak tanıyor. Maalesef taksit ile telefon satın alımı faturasız hatlar için geçerli değil. Bütçe sıkıntısı çekiyor ve taksitle telefon satın almak istiyorsanız faturalı hatlara göz atmanızda yarar var.

Faturasız hat ücretleri, GSM operatöründen GSM operatörüne farklılık gösteriyor. Bu sebepten ötürü çok sayıda kişi, Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone’da faturasız hat ücretlerinin ne kadar olduğunu merak ediyor.

Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatları

  • 100 TL
  • 150 TL

Faturasız hat satın almak istiyorsanız ve tercihinizi Türk Telekom’dan yana yapacaksanız, ne kadar bir ücret ödemeniz gerektiğini merak edebilirsiniz çünkü bu ücret, operatörden operatöre değişkenlik gösteriyor.

Türk Telekom faturasız hat fiyatı, resmi bayilerde 100 TL ila 150 TL fiyat etiketi ile satışta. Maalesef bazı bayiler serbest piyasa koşullarına göre fiyat düzenlemesi yapabiliyor. Bunun sonucunda hat ücretlerinde değişkenlik olabiliyor.

Bölgesel olarak fiyat değişikliği yapan Türk Telekom bayilerine uğramadan önce iletişime geçmenizde fayda var. Böylelikle en uygun fiyatlı bayiye giderek faturasız hat satın alabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Hat Fiyatları

  • 90 TL
  • 130 TL

Popüler GSM operatörü Vodafone üzerinden faturasız hat satın almak istiyorsanız belirli bir ücret ödemeniz gerekiyor. Belirlenen ücreti ödedikten sonra hatta sahip olabilir ve ardından bir tarife satın alabilirsiniz.

Vodafone faturasız hat fiyatı, resmi tüm bayilerde minimum olarak 90 TL ila 130 TL fiyat etiketinden satışta. Bazı bayiler faturasız hat ücreti konusunda fiyat düzenlemesi yapabiliyor. Bunun sonucunda hat ücretleri bayiden bayiye değişkenlik gösterebiliyor.

Bölgesel olarak fiyat değişikliği yapan Vodafone bayilerine uğramadan önce iletişime geçebilirsiniz. Böylece en uygun fiyatlı bayiye giderek SIM kartınızı satın alabilirsiniz.

Turkcell Faturasız Hat Fiyatları

  • 100 TL
  • 150 TL

Faturasız hattı Turkcell isimli GSM operatöründen satın almak istiyorsanız, ne kadar ücret ödemeniz gerektiğini merak ediyor olabilirsiniz. Turkcell bayisi üzerinden belirli bir ücret ödeyerek faturasız hatta sahip olabilirsiniz.

Turkcell faturasız hat fiyatı, GSM operatörünün bayilerinde minimum 100 TL fiyat etiketi ile satılıyor. Bazı bayiler maalesef serbest piyasa koşullarına göre fiyat düzenlemesi yapabiliyor. Fiyat düzenlemesi yapan bayilerde faturasız hattın fiyat etiketi 150 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Bazı bayilerde bölgesel olarak fiyat değişikliği yapıldığından ötürü bayiye gitmeden önce iletişime geçmekte fayda var. Böylelikle en uygun fiyata sahip olan faturasız SIM kartı satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Faturasız Hat Nasıl Alınır?

Her ay düzenli olarak fatura ödemek istemeyen kişiler, faturasız hatta sahip olmak istiyor. Eğer siz de faturasız bir hat kullanmak istiyorsanız, hattı satın almak için hangi adımların uygulanması gerektiğini merak ediyor olabilirsiniz.

Faturasız hat satın almak için ilk olarak hattınızın hangi GSM operatörüne ait olacağına karar vermeniz gerekiyor. Daha sonra T.C. kimlik kartınız ile beraber GSM operatörünün bayisine giderek faturasız hat satın almak istediğinizi belirtmelisiniz. Belirlenen ücreti ödeyerek söz konusu hattı alabilirsiniz.

Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom bayisinden faturasız hattı satın aldıktan sonra bir tarife satın almanız gerekiyor. Tarifeler operatörden operatöre değişkenlik gösteriyor. Her GSM operatörü çeşitli tarifeler sunuyor.

Örneğin, Vodafone’da 8 GB, 750 DK ve 250 SMS sunan tarife 64 TL fiyat etiketine sahip. 10 GB, 750 DK ve 250 SMS sunan tarife ise 70 TL ile satışta. 25 GB, 750 DK ve 1000 SMS sunan paketi ise 119 TL ücret karşılığında satın alabilirsiniz.

Operatörün resmi internet sitesi üzerinden tarife satın alabilirsiniz. Satın alınan tarifeler 28 gün geçerlidir. GSM operatörü tarafından sunulan çeşitli tarifeler içerisinden ihtiyacınıza en uygun olan pakete belirli bir ücret karşılığında sahip olabilirsiniz.

Bu yazıda Telekom, Vodafone ve Turkcell’de faturasız hat ücretlerinin ne kadar olduğunu ve faturasız hat satın almak için hangi adımları uygulamak gerektiğini detaylı bir şekilde açıkladık. Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

YORUMLAR