miidio Recorder

miidio Recorder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,131
  • DOSYA BOYUTU 2.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici miidio

miidio Recorder ile ses kaydetmek oldukça kolay hale geliyor

miidio Recorder kullanıcılara Android akıllı telefon veya tabletlerini kullanarak kolayca ve sınırsızca ses kaydetme imkanı sunan ve ücretsiz olarak kullanılabilen bir ses kayıt uygulamasıdır.

miidio Recorder bize hem sıkıştırılmamış olarak yüksek kalitede hem de MP3 formatında kayıt yapma imkanı sunuyor. Uygulamada kayıt uzunluğuyla ilgili herhangi bir kısıtlama bulunmamakta. miidio Recorder ile Android cihazınızın depolama alanı el verdiğince ses kaydı yapabiliyorsunuz.

miidio Recorder gerçek zamanlı kayıt yaparken Android cihazınıza kulaklık bağlayabilmenize ve kaydınızı kulaklıklarınızla dinleyebilmenize izin veriyor. miidio Recorder ile kaydettiğiniz dosyalar otomatik olarak /mnt/sdcard/VoiceRecorder klasörüne kaydedilmektedir.

miidio Recorder kayıtlarınızı kolayca paylaşabilmeniz için size pratik bir çözüm sunuyor. miidio Space adlı dosya paylaşma servisiyle birleşik bir uygulama olan miidio Recorder ile hazırladığınız kayıtların paylaşım URL'lerini oluşturabiliyorsunuz ve bu URL'leri Facebook, Twitter ve Google+ gibi hesaplarınızdan paylaşabiliyorsunuz. Bu iş için Facebook hesabınızla giriş yapmanızı gerektiren uygulama Facebook hesabınızdan sizin izniniz olmadan paylaşım yapmayacağının garantisini vermekte.