RecForge Lite - Audio Recorder

RecForge Lite - Audio Recorder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,599
  • DOSYA BOYUTU 3.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dje073

RecForge Lite - Audio Recorder ile yüksek kaltie ses kaydı yapabilirsiniz

RecForge Lite - Audio Recorder eğer Android işletim sistemini kullanan bir mobil cihaz sahibiyseniz yüksek kalitede ses kaydetme amacıyla kullanabileceğiniz kullanışlı bir ses kayıt uygulamasıdır.

RecForge Lite - Audio Recorder bize ses kaydetme imkanı vermesinin yanında bu kayıtları düzenleme ve kolayca paylaşma imkanı da sunuyor. RecForge Lite - Audio Recorder kullanarak konuşmaları, müziği, sesli notları veya duyabildiğiniz herhangi bir sesi kaydedebiliyorsunuz. Uygulama bize MP3, OGG ve WAV formatlarında ses kaydı yapma imkanı veriyor. Ayrıca kayıtlarımızı farklı formatlara da dönüştürebiliyoruz.

RecForge Lite - Audio Recorder gerçek zamanlı ses kaydı yapmanın yanı sıra kayıtlarımızı durdurabiliyor ve kayda sonra devam edebiliyoruz. Ayrıca kaydettiğimiz ses dosyalarını düzenleyebiliyor, istenmeyen parçaları kesip kayıttan çıkarabiliyoruz.

RecForge Lite - Audio Recorder ile hazırladığımız kayıtları uygulama içerisinden kolayca paylaşabilmekteyiz. RecForge Lite - Audio Recorder sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımı, e-posta ve Bluetooth ile paylaşımı, Soundcloud, Dropbox, Box, Ubuntu One, Google Drive, Skydrive gibi servisler üzerinden paylaşımı destekliyor.

RecForge Lite Pro'nun bu ücretsiz versiyonu size WAV formatında sınırsız kayıt yapabilme imkanı veriyor. Fakat MP3 ve OGG kayıtları her 3 dakikada bir durduruluyor. Bu durdurulan kayıtlarda durdurma tuşuna basarak kayıda devam edebilmeniz mümkündür.