Far Cry 3 Blood Dragon İncelemesi

Far Cry 3 Blood Dragon, son zamanlarda gördüğümüz en eğlenceli oyunlardan biri. Aksiyon ve kahkaha bombardımanına hazır olun!

Dinazor Mu O?

Far Cry 3 Blood Dragon İlk Tanıtım Videosu
OYUN

Far Cry 3 Blood Dragon İlk Tanıtım Videosu

Far Cry 3 Blood Dragon için sızdırılan kutu tasarımlarının ardından Ubisoft tarafından oyun için

Blood Dragon'u Far Cry 3'ten ayıran en önemli fark, aynı zaman da oyunun da ismini taşıyan "ejder"ler.

Haritada gelişigüzel duran bu ejderler devasa boyutları ve yüksek saldırı güçleriyle bulaşmamanız gereken düşman sınıfındalar. Ancak onları dezavantajdan avantaja çevirmenin de bir yolu var. O da öldürdüğünüz düşmanların üzerinden topayalacağınız "Cyber-Heart"lar. Bu yapay kalpler, ejderler için bir besin kaynağı. Eğer bulunduğunuz müsait bir ortamda herhangi bir yere bu kalbi atarsanız ejder o noktaya geliyor. Ve onlar sadece size düşman değil, herkese düşmanlar. Yani savaş alanında karşılaştığınız herkes için tehlike arz ediyorlar. Ejderleri bu şekilde kullanarak onlardan faydalanabilirsiniz. Ancak dikkatli olun tüm düşmanlarınız öldüğünde ejder hala hayattaysa sıradaki hedefi sizsinizdir!

Far Cry 3: Blood Dragon Tanıtım Videosu
OYUN

Far Cry 3: Blood Dragon Tanıtım Videosu

İlginç yapısıyla dikkat çeken Far Cry 3'ün Blood Dragon isimli DLC'si için bir tanıtım videosu yayınlandı. Videoda gösterilen birkaç oynanış görüntüsüyle birlikte DLC'nin nasıl bir yapıda olacağı hakkında fikir sahibi olabiliyoruz.

Blood Dragon'un keyifli havasına rağmen Far Cry 3'e göre kötü yanları da var. Bunlardan biri mekanların birbirini çok tekrar etmesi. Diğeriyse vuruş hissinin zayıflaması. İkisi de bir noktaya kadar kabul edilebilir eksiklikler, ancak Far Cry 3'ün gücünü arkasına alarak çıkan bir oyun da bunların olmaması gerekirdi.

  1. Far Cry 3 Blood Dragon İncelemesi
  2. Bir Adam Varmış, Dünyayı Kurtarmış
  3. Aynı Tas Aynı Hamam
  4. Dinazor Mu O?
  5. "Sadece İşimi Yapıyorum"

YORUMLAR