iOS 8 için En İyi 5 Klavye Uygulaması

iOS 8 için en iyi klavye uygulamalarını inceledik.

</span>iOS 8’de Üçüncü Parti Klavyeler Nasıl Yüklenir?<span>

Yukarıda listelenen üçüncü parti klavyelerden dilediğinizi varsayılan klavyeniz olarak ayarlayabilir ve tek dokunuşla klavyeler arasında geçiş yapabilirsiniz.

1.Adım: Önerdiğimiz üçüncü parti klavyelerden biri seçin ve App Store’dan indirerek cihazınıza yükleyin.

2.Adım: İndirip yüklediğiniz üçüncü parti klavyeyi iOS cihazınıza eklemek için, Ayarlar – Genel – Klavye – Klavyeler – Yeni Klavye Ekle yolunu takip edin.

3.Adım: "Üçüncü Parti Klavyeler" bölümünde cihazınıza sonradan yüklediğiniz tüm klavyeler listelenecektir. Cihazınıza eklemek istediğinize dokunduğunuzda varsayılan klavyeniz arasında yerini alacaktır.

4.Adım: Üçüncü parti uygulamaların kaydırma hareketi ile yazma, dil önerilerinde bulunma, diller arasında geçiş yapabilme özelliklerinden yararlanabilmeniz için, "Klavyeler" bölümünde listelenen üçüncü parti klavyeye dokunun ve “Tam Erişime İzin Ver”i açın. Tam bu noktada güvenlik uyarısı alacaksınız. Üçüncü parti klavyelerin şifre girme ekranında yerini otomatik olarak iOS cihazınızın klavyesinin yerine bırakması güvenlik endişenizi hafifletecektir. Ancak bu şifre dışında yazacağınız her şeyin geliştiriciye gönderileceği gerçeğini değiştirmiyor.

Not: Üçüncü parti uygulamayı iOS cihazınızdan kaldırmak isterseniz Ayarlar – Genel – Klavye – Klavyeler yolunu takip edin. Sağ üst köşedeki "Düzenle" butonuna ve ardından klavyenin yanında beliren kırmızı butona dokunun.

Not: Üçüncü parti klavye ile iOS 8'in QuickType klavyesi arasında geçiş yapmak için klavyede dünya simgesine dokunun.

  1. iOS 8 için En İyi 5 Klavye Uygulaması
  2. </span>iOS 8’de Üçüncü Parti Klavyeler Nasıl Yüklenir?<span>

YORUMLAR