SwiftKey Keyboard

SwiftKey Keyboard

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,662
  • DOSYA BOYUTU 55 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SwiftKey

SwiftKey Keyboard, iOS cihazınızın varsayılan klavyesi yerine geçebilen akıllı klavye uygulamasıdır.

SwiftKey Keyboard, küçük dokunmatik ekranlı iOS cihazlarda yazma işlemini basite indirgeyen bir akıllı klavye uygulamasıdır. iPhone, iPad iPod Touch için dizayn edilmiş olan bu klavyeyi iOS cihazınızın varsayılan klavyesi yerine kullanabilir, tek dokunuşla klavyeler arası geçiş yapabilirsiniz.

iOS 8 işletim sistemini destekleyen bir mobil cihaza sahipseniz ve de sık mesajlaşan biriyseniz SwiftKey Klavye uygulamasına bayılacaksınız. Harflere tek tek dokunmak yerine harfler arasında parmağınızı kaydırarak kelimeleri yazdığınızdan daha az dokunuşla daha fazla kelime girebilirsiniz.

Yanlış girdiğiniz kelimeleri otomatik olarak düzeltebilen, yazacağınız bir sonraki kelimeyi tahmin edebilen uygulamada kendi kelimelerinizi de ekleme şansına sahipsiniz. Üstelik bunun için hiçbir şey yapmanız gerekmiyor. Klasik yöntemle (Tuşlara dokunarak) yazdığınız kelime otomatik olarak SwiftKey’in önerilenler listesine eklenir. Önerilen kelimeye basılı tutmanız durumunda da o kelimeyi önerilenler listenizden çıkarmış olursunuz. Bu listeyi SwiftKey’in bulut özelliğini kullanarak yedekleyebilirsiniz.

SwiftKey Keyboard, dil değişikliğine gitmeden yani aynı anda iki dilde yazmayı desteklemektedir. Şu anda seçilebilen diller arasında İngilizce, Almanca, Portekizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca bulunmaktadır.

Not: iOS cihazınızda Ayarlar - Genel - Klavye - Klavyeler - Yeni Klavyeler ekranında üçüncü parti klavyeler alanından SwiftKey'i seçerek, bu akıllı klavyeyi varsayılan klavyenize eklemiş olursunuz. Dünya simgesine dokunarak klavyeler arası (Klasik, SwiftKey Klavye) geçiş yapabilirsiniz.