Swiftmoji

Swiftmoji

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 46
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SwiftKey

Swiftmoji, SwiftKey'in Android telefon kullanıcılarına ücretsiz sunduğu emoji klavye uygulaması.

Swiftmoji, sosyal ağ platformlarında yorumlarınızı emoji’lerle süslemeyi seviyorsanız kullanabileceğiniz emoji klavye uygulamaları arasında. Yazdığınız iletiye göre emoji’leri otomatik olarak ekleyen ve yüzlerce emoji içeren klavye tüm Android telefonlarla uyumlu ve ücretsiz indirip kullanabiliyorsunuz.

Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal ağların olmazsa olmazlarından emoji’leri mesajlara daha kolay ekleyebilmek için özel olarak geliştirilen klavye uygulamalarından birisi de Swiftmoji. Çoğu kişi için telefonun stock klavyesinden daha kullanışlı olan SwiftKey’in geliştiricileri tarafından sunulan emoji klavyesinin en önemli özelliği yazdığınız mesaja göre öneriler sunması. İster klasik mesaj yazın, isterseniz de etiket fark etmeksizin yazdığınızı algılayıp kelime önerisi yanında emoji’leri gösteriyor.

Emoji’leri sıklıkla kullananlar için harika bir klavye uygulaması Swiftmoji. Uygulamanın tek eksi yanı şu anda Türkçe dil desteği sunmaması ancak SwiftKey gibi kullanım oranı arttıkça bu destek gelecektir düşüncesindeyim.