Yılbaşına Özel Program ve Uygulamalar

Yazımızda duvar kağıtları, temalar, geri sayım sayaçları, masaüstü için yılbaşı animasyonları gibi yılbaşına özel program ve uygulamaları bulabilirsiniz

Masaüstümüze Biraz da Kar Yağdıralım

Karsız bir yılbaşı düşünülemez tabii ki. DesktopSnowOK programını kullanarak masaüstünüze kar yağdırmanız mümkün. Herhangi bir kurulum gerektirmeden çalışabilen ve tamamen ücretsiz olan program sayesinde masaüstünüze kar yağdırabilir, kar tanelerin yukarıdan aşağıya yavaşça süzülüşünü seyredebilirsiniz. Kar tanelerinin şeklini, yoğunluğunu, düşüş hızını ve saydamlığını belirleyebilmemize olanak sağlayan program masaüstünüzde şu şekilde görünmekte:

DesktopSnowOK'yi bu bağlantıdan indirebilirsiniz: 

Eğer masaüstünüzde bir süre işlem yapmayınca özel bir ekran koruyucunun devreye girerek size yılbaşı havasını yaşatmasını isterseniz Christmas Delight güzel bir seçenek olacaktır. Christmas Delight içerisinde yılbaşı ağacı, karlı düzlükler ve yılbaşına özel olarak süslenmiş geyiklerin yer aldığı, hoş sesler ile donatılmış bir ekran koruyucudur. Ekran koruyucuda bir de analog bir saate yer verilmiş, bu sayede masaüstüne dönmeden saati takip edebiliyorsunuz. Reklam destekli bir yazılım olan Christmas Delight kurulum esnasında tarayıcı varsayılan ayarlarınızı değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunuyor, dilerseniz bu önerileri reddedebiliyorsunuz. Eğer bu eklentilerden etkilendiyseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri döndürebilirsiniz:

Christmas Delight indirmek için:

  1. Yılbaşına Özel Program ve Uygulamalar
  2. Masaüstümüze Yılbaşını Getirelim
  3. Masaüstümüze Biraz da Kar Yağdıralım
  4. Masaüstümüze Yılbaşı Ağacını Ekleyelim
  5. Geri Sayım Olmadan Yılbaşı Kutlanmaz

YORUMLAR