15 Nisan Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

15 Nisan Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 15 Nisan Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

fahrettin-koca-koronavirüs-tablosu

15 Nisan Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 15 Nisan vaka sayısı kaç oldu? 15 NisanTürkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

15 Nisan Türkiye Koronavirüs Tablosu

Ramazan Ayı Yasakları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular ve Yanıtları!
İNTERNET

Ramazan Ayı Yasakları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular ve Yanıtları!

Ramazan ayı yasakları ile ilgili sıkça sorulan sorular ve yanıtlar, İçişleri Bakanlığı tarafından açıklandı.

15 Nisan Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

Vaka Sayıları Düşmezse Alınacak Yeni Tedbirler Belli Oldu
Bilim

Vaka Sayıları Düşmezse Alınacak Yeni Tedbirler Belli Oldu

Vaka sayıları düşmezse alınacak yeni tedbirler neler? Sağlık Bakanlığı Toplum Bilimi Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, vaka sayıları düşmez ise alınacak yeni tedbirler ile ilgili bir açıklamalarda bulundu.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR