24 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

24 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 24 Şubat Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

fahrettin-koca-koronavirüs-tablosu

24 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 24 Şubat vaka sayısı kaç oldu? 24 Şubat Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

24 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu

24-subat-turkiye-koronavirus-tablosu

24 Şubat Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

24-subat-asi-tablosu

Brezilya'dan Çiftlik Bank'ın Kurucusu Mehmet Aydın Hakkında Açıklama
İNTERNET

Brezilya'dan Çiftlik Bank'ın Kurucusu Mehmet Aydın Hakkında Açıklama

Kurduğu internet sitesi ile binlerce kişiyi dolandırıp 1 milyar 100 milyon lira vurgun yaparak Türkiye'den kaçan Mehmet Aydın'ın Brezilya'da olduğu yönünde iddialar bulunmaktaydı.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Aşı Reddinin En Yüksek ve En Düşük Olduğu Bölgeler Belli Oldu
Bilim

Aşı Reddinin En Yüksek ve En Düşük Olduğu Bölgeler Belli Oldu

Aşı reddinin en az ve en fazla görüldüğü yerler açıklandı. Peki, bazı vatandaşlar neden aşı yaptırmak istemiyor? Geçtiğimiz yıllarda Türkiye genelinde yapılan araştırmaya ilişkin tüm ayrıntılar haberimizde.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR