Acer Yeni Ürünlerini Tanıttı

Acer Yeni Ürünlerini Tanıttı

Acer, Almanya’daki IFA 2014 teknoloji fuarında, Aspire R 13, R 14 adlı yeni laptop'larını ve Liquid Z500 akıllı telefonunu tanıttı.

Yeni laptop’ların ilki olan Aspire R 13, 13.3 inç’lik Gorilla Glass 3 teknolojisiyle üretilen ekrana sahip. Acer’ın, Ezel Aero Hinge adını verdiği menteşe sayesinde, ekran 180 derece dönebiliyor ve altı farklı pozisyon alabiliyor. Full HD veya HD çözünürlük sunan cihazda, Intel Core i5 veya i7 işlemci kullanılabiliyor. R 13’ün diğer özellikleri ise; 1 TB SSD, 8GB RAM ve isteğe bağlı Active Stylus Pen şeklinde sıralanıyor. Ekim ayında ABD’de satışa sunulacak Aspire R 13’ün fiyatı, 899 dolar olacak.

Aspire R 14 modeli ise özel menteşesi sayesinde 360 derece dönebiliyor ve dört farklı şekile getirilebiliyor. R 13 gibi Intel Core işlemci seçenekleriyle sunulan cihazda 12 GB’a kadar RAM seçeneği bulunuyor. Bunların yanında, oyun meraklılarının ilgisini çekebilecek NVIDIA GeForce 820M grafik yongası bulunan cihaz, HD ekrana sahip. ABD’de 599 dolara satışa sunulacak cihazın, Ekim aylarında Avrupa’ya ulaşması tahmin ediliyor. R 14’ün Avrupa fiyatı da 499 dolar olarak belirlenmiş.

Ucuz Akıllı Telefon: Acer Liquid Z500

Ucuz akıllı telefonlar listesinde yer alabilecek bir telefon olan Liquid Z500, 5 inç ekrana sahip. Acer’a göre “CD kalitesinde” ses sunan telefon, güçlü hoparlörleriyle DTS Studio Sound teknolojisinde ses deneyimi sunuyor.

5 inç boyutunda IPS ekran bulunan cihazın 8 megapiksellik bir kamerası bulunuyor. 8.6 mm kalınlığındaki cihaz, “Titanyum Siyah”, “Kumlu Gümüş” ve “Akuamarin Yeşil” olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle 195 dolardan satışa sunulacak. Telefon, Avrupa’da 15 Eylül’de piyasaya sürülecek.

Note 4 Alana 50GB Dropbox Bedava

YORUMLAR