Angry Birds Stella POP Yayınlandı

Angry Birds Stella POP yayınlandı ve Android yahut iOS kullanıcıları tarafından oynanabiliyor!

Angry Birds Stella POP Yayınlandı

Angry Birds serisi uzun yıllardır bizlerle ve Rovio'nun oyun dünyasındaki popülerliğini sağlayan temel basamak olarak ilk yayınlandığında oldukça ses getirmişti. Ancak ilerleyen senelerde farklı alternatif oyun serilerine girişmeye çalışan ve böylece biraz daha farklı işlerle anılmak isteyen Rovio, bu konuda pek de başarılı olamayınca çareyi Angry Birds serisini farklı konseptlere sokarak aramaya başlamıştı.

Angry Birds Stella ise serinin bir miktar özüne dönmesine yardımcı olmuştu ve pek çok oyuncu tarafından beğenilmişti. Angry Birds Stella POP ise sonunda yayınlandı ancak biraz daha farklı bir konsepte sahip olduğu için kullanıcıların oyunu bir miktar yadırgaması mümkün.

Android ve iOS cihazlardan oynanabilen oyun, yine kuşumuzu bir sapanla fırlatmamızı gerektiriyor fakat bu defa tepemizde duran baloncukları patlatmamız ve domuzları biraz daha farklı bir şekilde vurmamız gerekiyor. Oyunun bu yeni yapısının biraz daha klasik mobil kullanıcılara yönelik olduğunu söyleyebilirim. Tabii ki tanıtım videosuna göz atarak bu konuda daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Rovio yapımcı yönetmeni Teemu Hamalainen'in oyunla ilgili gerçekleştirdiği açıklama ise şu şekilde oldu: "Biz sonuçlardan oldukça memnun kaldık ve takipçilerimizin de bu şekilde düşüneceğine inanıyoruz!"

Oyunu kolayca cihazlarınıza indirmek için hemen aşağıdaki bağlantıyı kullanabilir ve bu heyecana siz de ortak olabilirsiniz.

Asus'un İki Yeni Canavarı ZenFone 2'ler Ay Sonunda Geliyor

YORUMLAR