Angry Birds Stella POP!

Angry Birds Stella POP!

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,616
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rovio Entertainment Ltd

Angry Birds Stella POP, oynaması heyecanlı olan balon patlatma oyunları ile Angry Birds'ü bir araya getiren Rovio'nun yepyeni ve eğlenceli Android oyunu.

Angry Birds Stella POP, hem balon patlatma oyunu severlere hem de dünyanın en popüler oyunlarından bir tanesi olan Angry Birds severler için geliştirilen yeni, heyecanlı ve eğlenceli bir Android oyunu. Henüz çok yeni olan Angry Birds Stella POP, Android ve iOS uygulama marketlerindeki yerini aldı.

Angry Birds oyunuyla birlikte popülerleşen Rovio, daha sonra bu oyunu seriler halinde genişleterek farklı versiyonlarını çıkarıyordu. Fakat bu sefer kızgın kuşlarımızı balon patlatma oyununa dahil ederek, ortaya bağımlısı olacağımız yeni bir oyun çıkardı.

Klasik balon patlatma oyunları ile aynı yapıya sahip olmasına rağmen, bambaşka bir temaya sahip olan Angry Birds Stella POP'da balonları patlatabilmek için aynı renkli balonlarını üzerlerine atmanız gerekiyor. . Balonları patlatabilmek için 3 veya daha fazla sayıdaki aynı renkli balonu yanyana getirmeniz gerekiyor. ayrıca balonlar içerisine yerleştirilen domuzcukları da patlatarak özel efektli patlamalara tanık olabilirsiniz. Balon atmak dışında her biri özel güçlere sahip olan kızgın kuşlarımızı da atarak, bölümleri daha kolay geçebiliyorsunuz.

Pek çok bölümden oluşan Angry Birds Stella POP, Angry Birds oyunundaki bölüm yapısının aynısına sahip. Aslında bu tür oyunların hepsinde benzer şekilde bölümlendirme uygulanıyor. Oyundaki bölümleri geçebilmek zaman zaman kolay olabikir fakat önemli olan bu bölümleri yüksek puanlar alarak bitirmek. Bunun için patlamaları seri halde yani kombo yapmanız gerekli. Böylece çok daha yüksek puanlara ulaşabiliyorsunuz. ayrıca kombolar yaparken özel patlama efektleri sayesinde daha büyük alandaki topları yok edebiliyorsunuz.

Diğer oyunlarından da bildiğimiz üzere Rovio'nun son oyunu Angry Birds Stella POP'un da grafikleri oldukça etkileyici ve güzel. Bu nedenle oyunu oynarken sıkılmayacağınızı yada tam tersi kitlenerek saatlerce oynayabileceğinizi düşünüyorum.

Oyuna Facebook hesabınız ile bağlanarak oyunu oynayan arkadaşlarınızın da hangi bölümde olduklarını görebiliyor ve çekişmeli yarışlara girebiliyorsunuz. Çok taze olan uygulamayı hemen ücretsiz olarak indirip yarışa arkadaşlarınızdan bir adım önde başlayabilirsiniz.