Benzin ve Motorine İndirim Geliyor (26 Ocak)

Benzin ve motorine yarından itibaren geçerli olmak üzere önemli bir indirim gelmesi bekleniyor. İşte güncel benzin ve motorin fiyatları!

Benzin ve Motorine Beklenen İndirim Geliyor

Akaryakıt fiyatları, geride bıraktığımız aylarda yüksek oranlarda zamlansa da son dönemde bazı indirimlerle karşılaşmıştık. Bu süreçte birçok araç kullanıcısı zamlı fiyatlardan etkilendi. Son günlerde fazlasıyla hareketli olan benzin ve motorin fiyatlarıyla ilgili yeni bir indirim haberi geldi.

Uluslararası akaryakıt piyasasındaki değişken durumlar, sürekli olarak benzin ve motorin fiyatlarının artış ve azalış göstermesine neden oluyor. Petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerin benzin ve motorin fiyatlarına etkisi sürüyor.

Yarından itibaren geçerli olmak üzere benzin ve motorin fiyatlarında önemli bir indirim yapılacak. Aktarılan bilgilere göre benzin ve motorinin litre fiyatına 60 kuruş indirim bekleniyor.

Benzin ve Motorine Beklenen İndirim Geliyor

26 Ocak Benzin ve Motorin Fiyatları

  Benzin (lt) Fiyatı Motorin (lt) Fiyatı
İstanbul 21,66 TL 23,97 TL
Ankara 21,91 TL 24,25 TL
İzmir 21,86 TL 24,31 TL

Not: Fiyatlar il, ilçe ve bayi arasında farklılık gösterebiliyor.

Türkiye'de Satılan Elektrikli Otomobiller ve Fiyatları - 2023
Otomobil

Türkiye'de Satılan Elektrikli Otomobiller ve Fiyatları - 2023

Özellikle son yıllarda elektrikli otomobillerin popülerliğini önemli ölçüde arttı. Peki, Türkiye'de satışa sunulan elektrikli araç modellerinin fiyat etiketi ne kadar? Bu yazızda Türkiye'de satılan elektrikli otomobiller ve fiyatları listesi hazırladık.

Netflix Türkiye Abonelik Fiyatı Yeniden Zamlandı!
İNTERNET

Netflix Türkiye Abonelik Fiyatı Yeniden Zamlandı!

Netflix Türkiye, abonelik fiyatı için oldukça önemli bir kararın altına imza attı. Dijital yayın platformu tarafından alınan karar sonucunda abonelik ücretlerinde artış yaşandı.

YORUMLAR