Blizzard'dan Flappy Bird Oyunu!

Blizzard'ın yeni oyunu ücretsiz olarak oynanabiliyor. Oyunu oynamak için yazımızı ziyaret edebilirsiniz

Blizzard'dan Flappy Bird Oyunu!

Diablo, World of Warcraft ve Starcraft gibi oyun serileri ile tanınan ünlü oyun geliştiricisi Blizzard yeni oyunu Happy Reaper'ı yayınladı. Blizzard'ın kısa bir süre önce yayınladığı Diablo 3 ek paketi Reaper of Souls ile bağlantılı bir oyun olan Happy Reaper'da Ölüm Meleği Malthael'i kontrol ediyoruz ve Flappy Bird benzeri bir maceraya adım atıyoruz. Blizzard oyunu şöyle tanımlıyor:

"Happy Reaper'da oyuncular Sanctuary dünyasına intikam amacıyla dönen Ölüm Meleği Malthael'in kontrolünü ele alıyor. Bir dizi doğru zamanlamaya sahip tıklama ile Malthael'i başarılı bir şekilde antik Pandemonium harabelerinden geçirmeli ve insan ruhlarını toplamalısınız ve acınası nephalemleri sadık dostunuz ölümcül kıyamet lazeri ile yok etmelisiniz."

Blizzard oyunu şu ana kadar çıkardıkları en zor Blizzard oyunu olarak tanımlıyor ve oyunda ustalaşmanın neredeyse imkansız olduğunu öne sürüyor. Happy Reaper internet tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz bir beceri oyunu. Oyunda Malthael'in bir dizi sütunların arasından geçmesini sağlamak için Flappy Bird'dekine benzer bir şekilde ekrana tıklamamız gerekiyor. Bu işi doğru zamanlamayla yapmalıyız; çünkü Malthael'i dengede tutmak oldukça zor.

Sizin de yazının bu bölümüne kadar anlamış olacağınız şekilde Happy Reaper fikri bir 1 Nisan şakası. Fakat oyunun kendisi ise gerçek. Happy Reaper'ı bu bağlantıdan oynayabilirsiniz:

Happy Reaper oynayabilmek için bilgisayarınızda Unity Web Player'ın yüklü olması gerekli. Unity Web Player yüklemek için:

Cut The Rope 2 Android Versiyonu Çıktı

YORUMLAR