Dropbox'ın Uygulaması Windows Phone Cihazlarına Geliyor

Microsoft ve Dropbox'ın partnerlik anlaşmasıyla birlikte Office tabanlı dosyaların aynı alanda saklanmasından sonra firmalar, resmi Dropbox uygulamasının Windows Phone akıllı telefonlara da geleceğini mutlulukla duyurdu. Dropbox kullanıcılarını sevindire

Dropbox'ın Uygulaması Windows Phone Cihazlarına Geliyor

Microsoft ve Dropbox'ın partnerlik anlaşmasıyla birlikte Office tabanlı dosyaların aynı alanda saklanmasından sonra firmalar, resmi Dropbox uygulamasının Windows Phone akıllı telefonlara da geleceğini mutlulukla duyurdu. Dropbox kullanıcılarını sevindiren haber daha çok Windows Phone işletim sisteminde artık ek uygulamaya gerek kalmadan gözde bulut depolama ağınızı resmi olarak kullanmaya da imkan veriyor.

Windows Phone'da üçüncü parti alternatifler aracılığıyla Cloudsix gibi depolama servisleri kullanılabiliyor ancak bu elbette resmi bir Dropbox deneyimi sunmuyordu. Özellikle Microsoft'un Dropbox ile işbirliğine girdiğinden bu yana birçok önemli Office belgelerinin de Dropbox bazında saklanacak olması artık Windows Phone kullanıcılarının da direkt olarak yüzünü güldürecek. Dropbox'ın Windows Phone'a resmi çıkışını yapması önümüzdeki birkaç ay içerisinde gerçekleşecek. Firma şimdilik resmi çıkış tarihi belirlemese de en azından Dropbox'ın resmi olarak Windows Phone'a doğrulanması ünlü bulut depolama servisini kullananlar için rahatlatıcı bir haber.

Dropbox her gün büyüyen kullanıcı sayısıyla dünyanın her alanından sayısız kişinin verilerini bulut ağında saklamasına imkan tanıyor. Servisin mobil alanda iOS ve Android cihazlara sağladığı uygulama desteği, Windows Phone kullanıcılarının üçüncü parti uygulamar kullanmasına sebep oluyordu. Bilgisayarınızdan hesabınıza aktardığınız dosyalarınızı akıllı telefonunuzdan da görüntülemek ve kontrol edebilmek adına Dropbox mobil ağlarını da bu sayede genişletmiş olacak.

Dropbox'ın ücretsiz bulut depolama servisinden yararlanmak için aşağıdaki bağlantılardan dilerseniz bilgisayarınıza, dilerseniz iOS ve Android cihazlarınıza Dropbox'ı indirebilirsiniz:

GTA 5 Yeni Nesil Versiyonlarında FPS Modu Alıyor

YORUMLAR