HTC One Ödüle Doymuyor

HTC One Ödüle Doymuyor

Mayıs ayında 1.2 milyon adet HTC One satışı gerçekleştiren HTC, ödüllere doymuyor. GSMA’nın (Mobil İletişim Derneği için Küresel Sistem) “En İyi Yeni Mobil Cihaz veya Tablet” Ödülünü kazanan şirket, Taipei’de düzenlenen Computex 2013 fuarında “Tasarım ve İnovasyon” Altın Madalya Ödülünün de sahibi oldu.

Tayvan Dış Ticaret Geliştirici Konseyi (TAITRA) tarafından organize edilen Computex Tasarım ve İnovasyon Ödüllerinde seçilmenin büyük onurunu yaşayan HTC’ye ödülünü bizzat Tayvan Devlet Başkanı Ma Ying-Jeou verdi.

Bu yıl 254 ürünün değerlendirilmeye sunulduğu Computex fuarında HTC CMO’su Ben Ho şu konuşmayı yaptı: “Yeni HTC One için başka bir uluslararası ödül kazanmak, HTC’nin hem ürün tasarımında hem de kullanıcı deneyiminde tasarım yeteneklerini nasıl kanıtladığını ve sektöre yeni bir bakış açısı getirdiğini gösteriyor.” "Müşterilerimize yüksek kalitede ürünler sağlamaya ve yeniliklere devam edeceğiz.” sözü ile konuşmasına devam etti.

HTC’nin amiral gemisi HTC One ayrıca Tech Radar’ın “Mobil Dünya Kongresinin En İyi Telefonu”, “En İyi Akıllı Telefon” ödüllerini de laik görülmüştü.

Android 4.3 Jelly Bean Göründü

YORUMLAR