iPhone mu Yoksa Android mi Tartışması Kanlı Bitti

ABD'de Android ve iPhone hakkında tartışan iki kişi birbirini ağır yaraladı.

iPhone mu Yoksa Android mi Tartışması Kanlı Bitti

Android ve iPhone kullanıcılarının arasında her zaman bir çekişme olduğunu biliyoruz. Bazen fanatiklik seviyesine varan bu tartışmalar genellikle iyi dostları bile birbirine düşürebiliyor.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Oklahoma eyaletinde, aynı apartmanda yaşayan iki arkadaş, bir süredir sessiz sedasız paylaştıkları evden polis ve ambulans eşliğinde ayrılmak zorunda kaldılar.

Aralarında çıkan kavga ise 'Android mi üstün yoksa iPhone mu?' tartışmasından başka bir şey değildi. Komşuların verdiği ifadelere göre geçen Cuma günü eve biraz içkili olarak dönen iki arkadaş, ilk önce gayet normal bir şekilde tartışmaya apartman kapısının önünde başladılar.

Yukarıya dairelerine çıkana kadar hangi platformun bir diğerinden daha üstün olduğu tartışması daha da büyüdü. Çıkan gürültüye karşı başka bir daireden kafasını uzatıp sessiz olmalarını isteyen bir komşuya da ellerindeki bira şişlerini atarak cevap verdiler.

Kavga bu noktadan sonra önlenemez bir hal aldı. Kavganın sebebi Android ve iPhone telefonların, kimin cebinden ne kadar para aşırdığına kadar gelince daha da alevlendi, iki arkadaş ellerindeki kırık bira şişeleriyle birbirlerini yaralamaya başladılar.

Polis zoruyla ayrılan yaralı iki genç hastaneye kaldırılırken, kafasına şişe fırlatılan komşu da gençlerden şikayetçi oldu. Olay can kaybı olmadan sonuçlandı. 

Apple iOS 8 mi, Yoksa Android 5.1 mi? Hangisi Daha İyi?

Google Chrome'mu, Internet Explorer'mı, Mozilla Firefox'mu?

Samsung Galaxy S6 ve iPhone 6 Karşılaştırması

YORUMLAR