McDonald's ve Tesla'dan İlginç Tasarım: Tatlı Kaşığı!

McDonald's ve Tesla, Cyber Spoon adında bir tatlı kaşığı tasarladı. İki büyük şirketin ilginç tasarımı sosyal medyada olay oldu. İşte ayrıntılar!

Tesla ve McDonald's bir araya gelerek Çin pazarı için bir tatlı kaşığı tasarladı. Cyber Spoon adını verdikleri kaşığın rengi ve görünümü dikkat çekti. Paylaşılan fotoğraflarda McDonald's'ın McFluryy olarak bilinen aromalı dondurmasını ve tatlı kaşığını yan yana görüyoruz.

Tesla'nın elektrikli araçlar dışında parfüm ve düdük gibi farklı ürünler ürettiğini daha önce de görmüştük. Ancak şirketin kaşık üretmek için McDonald's ile olan bu ortaklığı daha fazla dikkat çekti.

50.000 Adet Cyber Spoon!

Tesla ve McDonald's tarafından üretilen tatlı kaşığının, Tesla'nın yeni nesil aracı Cybertruck'tan esinlenerek tasarlandığı ortaya çıktı. McDonald’s’ın Çin'deki sosyal medya hesaplarından kaşığın tanıtımını yaptığı görüldü.

50.000 adet üretilen kaşığın Çin pazarındaki fiyatı 4 dolar olarak belirlendi. Cyber Spoon'un metalik ve keskin yapısı Tesla'nın etkisini oldukça hissettirdi. Kaşığın üstünde bir de yazı olduğu görüldü.

Kaşığın tutmaç kısmına yazılan "Don’t Panic" yazısı Elon Musk'ın en sevdiği kitap olan The Hitchhiker's Guide to the Galaxy" (Bir Otostopçunun Galaksi Rehberi) kitabına atıfta bulunuyor.

İngiliz yazar Douglas Adams tarafından yazılan mizahi bilimkurgu kitabı, daha önce uzaya fırlatılan Tesla model otomobilin torpidosuna yerleştirilmişti.

Sınırlı sayıda üretilen kaşığın McDonald's'ın mağazalarındaki satışı sonlandıktan sonra tekrar üretime geçirilip geçirilmeyeceği henüz bilinmiyor. Ancak iki büyük markanın böyle bir kaşık için bir araya gelmesi sürprizlere açık olmak gerektiğini de vurguluyor.

Tesla'nın Cybertruck Etkinliği Yaklaşıyor: Üretimler Yolda!
Otomobil

Tesla'nın Cybertruck Etkinliği Yaklaşıyor: Üretimler Yolda!

Elon Musk, çok yakında üretimlerinin başlayacağı ve teslimatlarının yapılacağı Cybertruck'lardan ilk "üretim adayı" olanıyla sürüş gerçekleştirdi.

Peki siz Tesla ve McDonald's'ın ürettiği tatlı kaşığı hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle aşağıdaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.