Benzin ve Motorine Beklenen İndirim Geliyor

Otomobil kullanıcılarını sevindirecek bir haber geldi. Benzin ve motorine büyük indirim geldi. İşte detaylar!

Motorine Dev İndirim Geliyor

Akaryakıt fiyatları, geride bıraktığımız aylarda yüksek oranlarda zamlanmıştı. Birçok araç kullanıcısı, zamlı fiyatlardan etkilendi. Bugün dizel araç kullanıcıları için sevindiren haber geldi. Gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorin ve benzin fiyatlarında önemli indirimler yapılacak.

En son geçtiğimiz günlerde yapılan motorin indirimlerinden sonra bugün bir indirimle daha karşı karşıyayız. Son gelen 82 kuruşluk indirime ekstra olarak bugün benzinin litre fiyatına 2,13 TL, motorine ise 1,89 TL indirim geldi.

Motorine Dev İndirim Geliyor

2022 Motorin ve Benzin Fiyatları Düşüşe Geçti

Benzin tarafında fiyatlar hâlâ yüksek seviyede seyretse de otomobil sahipleri bu hafta rahat bir nefes aldı. Yakıt fiyatlarına gelen indirimlerin pompa fiyatlarına da yansııyacağı düşünülüyor. 

İndirim sonrası benzinin litre satış fiyatı İstanbul'da ortalama 20,20 liradan 18,07 liraya, Ankara'da 20,41 liradan 18,28 liraya, İzmir'de ise 20,41 liradan 18,28 liraya gerileyeceği belirtiliyor.

Motorin fiyatlarında ise İstanbul'da ortalama 22,98 liradan 21,09 liraya, Ankara'da 23,11 liradan 21,22 liraya ve İzmir'de 23,18 liradan 21,29 liraya gerilemesi bekleniyor.

Türkiye'de 400 Bin TL'den Ucuz Bir Tane Sıfır Araba Kaldı!
Otomobil

Türkiye'de 400 Bin TL'den Ucuz Bir Tane Sıfır Araba Kaldı!

Ülkemizin son yıllarda yaşadığı enflasyon nedeniyle birçok sektörde fiyat artışları gözleniyor. Öte yandan dünya çapında yaşanan çip krizi gibi sorunlar, sıfır araba fiyatlarını ulaşılamaz düzeylere çıkarıyor.

YORUMLAR