Akıllı Özetleme Bu içeriği saniyeler içinde ChatGPT ile özetleyin.
⚡ Önemli Bilgiler
  • Philips 27M2N5500XD, 27 inç ekran büyüklüğüne sahip.
  • Monitör, QHD modunda 500Hz, HD modunda 1.000Hz yenileme hızı sunuyor.
  • Oyun monitörünün fiyatı ve satış tarihi henüz belli değil.
Philips 27M2N5500XD Özellikleri
  • Ekran Boyutu: 27 inç
  • Ekran Teknolojisi: IPS
  • Ekran Çözünürlüğü: 1440 x 2560 piksel (QHD)
  • Tepki Süresi: 1 ms
  • Yenileme Hızı: QHD modunda 500Hz, HD modunda 1.000Hz
  • Kontrast Oranı: 2.000:1
  • Renk Doğruluğu: Delta E < 2 (Fabrika Kalibrasyonlu)
  • HDR Desteği: VESA DisplayHDR 400 Sertifikası
27 inç ekran büyüklüğüne sahip olan Philips 27M2N5500XD, IPS ekran üzerinde 1440 x 2560 piksel çözünürlük ve 1 ms tepki süresi sunuyor. Çift ekran moduna sahip olan oyun monitörü QHD çözünürlükte 500Hz, HD modunda ise 1.000Hz yenileme hızı sunuyor. Oyuncular iki farklı mod arasında kolayca geçiş yapabiliyor.
400Hz IPS Ekranlı Oyuncu Monitörü Tanıtıldı! 2K Çözünürlük ve Dahası
TEKNOLOJİ
Oyun monitörünün henüz fiyat etiketi ve satış tarihi açıklanmadı ancak 1440p çözünürlükte 500 Hz ve 720p'de 1.000 Hz hız sunan bu monitör, şu ana kadar duyurulan en hızlı oyun monitörlerden biri olarak öne çıkıyor. Özellikle çözünürlükten çok hız isteyen rekabetçi oyuncular için dikkat çekici bir seçenek olacak gibi görünüyor.