Pixel 8 Serisi Renkleri Ortaya Çıktı!

Google'ın merakla beklenen Pixel 8 serisinin renk seçenekleri ortaya çıktı. İşte detaylar ve renkler!

Pixel 8 Serisi Renkleri Ortaya Çıktı!

Google'ın yeni Pixel 8 serisini resmî olarak tanıtacağı lansmana oldukça az bir süre kaldı. Google'ın etkinliği 4 Ekim'de gerçekleşecek. Yeni bir sızıntı ise serideki iki modelin hangi renklerle geleceğini ortaya koyuyor.

Sızıntılara göre Pixel 8; Haze, Jade, Licorice ve Peony (resmî olmayan isimler) renkleriyle gelirken, Pro model ise Porcelain, Jade, Licorice ve Sky olmak üzere dört renkte gelecek.

Pixel 8 Hangi Renklerle Geliyor?

Açık pembe renkteki Pixel 8, Google'ın kendisi tarafından çoktan gösterilmişti. Diğer renklerin bulunduğu görseller ise tamamen PhoneArena'nın oluşturduğu render görüntülerinden oluşuyor.

Pixel 8 Serisi Renkleri Ortaya Çıktı!

Pixel 8 Pro Hangi Renklerle Geliyor?

Porcelain, Jade, Licorice ve Sky isimli renklerle geleceği söylenen Pixel 8 Pro ise farklı renkleriyle şu şekilde görünüyor:

Pixel 8 Serisi Renkleri Ortaya Çıktı!

Önceki seride olduğu gibi telefonun çerçevesinin ve kamera ünitesinin aynı renk tonuna sahip olması bekleniyor. Kaplamanın mat mı yoksa parlak mı olacağı henüz doğrulanmadı ve bunun için resmî tanıtımı beklememiz gerekiyor.

Merakla Beklenen Pixel 8'in Tanıtım Videosu Yayınlandı!
TEKNOLOJİ

Merakla Beklenen Pixel 8'in Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Google, 4 Ekim 2023'te Pixel serisinin tanıtımını yapacak. New York'ta gerçekleşecek olan lansmanda akıllı telefonlardan giyilebilir cihazlara kadar birçok teknolojik ürün tanıtılacak.

Peki siz Pixel 8 serisi renkleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR