RoboCop: Rogue City Çıkış Tarihi Ertelendi (Video)

RoboCop: Rogue City çıkış tarihi ertelendi. Peki, RoboCop karakterini kontrol edeceğimiz video oyunu ne zaman piyasaya sürülecek? İşte tüm ayrıntılar!

RoboCop: Rogue City çıkış tarihi ile ilgili üzücü bir karar alındı. Duyurulduğu ilk günden itibaren merak içerisinde beklenen yeni RoboCop oyunu için yeni bir tarih verildi. Peki, RoboCop: Rogue City ne zaman çıkacak? Detaylar haberimizde.

Dünya çapında büyük bir popülerliğe sahip olan RoboCop'un hayranlarını oldukça sevindirecek bir gelişme yaşanmıştı. Nacon Connect 2021 etkinliği sırasında yeni RoboCop oyunu duyurulmuştu.

RoboCop: Rogue City Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Teyon tarafından geliştirilen RoboCop: Rogue City isimli video oyununun çıkış tarihi ertelendi. Uzun bir süredir çoğu oyuncu tarafından sabırsızlıkla beklenen yeni Robocop oyunu 2023 yılının eylül ayında PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek. Switch sürümü ise daha ileri bir tarihte çıkacak.

Teyon daha önce Terminator: Resistance, Heavy Fire: Special Operations ve Robot Rescue gibi yapımlarda yer almıştı. Özellikle Terminator: Resistance, çok sayıda oyuncu tarafından oldukça beğenilmişti.

Video oyununda Alex Murphy yani RoboCop'u kontrol edeceğiz. Birinci şahıs aksiyon macera türündeki yapımda suçlularla mücadele edeceğiz. Yayıncılığını Nacon'un üstlendiği yapımda Teyon ile Metro Goldwyn Mayer (MGM) isimli film stüdyosu iş birliği yapıyor.

Epic Games Kış Sonu İndirimleri Başladı: Sevilen Oyunlarda %75'e Varan İndirimler
OYUN

Epic Games Kış Sonu İndirimleri Başladı: Sevilen Oyunlarda %75'e Varan İndirimler

Bazı dönemler dağıttığı bedava oyunlar ve indirim kampanyalarıyla oyuncuların ilgisini çekmeyi başaran Epic Games, yine büyük bir indirim kampanyasıyla kış sezonunu kapatmaya hazırlanıyor.

Yeni RoboCop oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyuna ilişkin düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

YORUMLAR