Rockstar: GTA 5'in PC Sürümü Kesin Çıkacak!

Rockstar'ın başarılı oyunu olan GTA 5'in PC versiyonunun satılmayacağı yönünde çıkan dedikodular yalanlandı. PC versiyonu kesin olarak çıkacak.

Rockstar: GTA 5'in PC Sürümü Kesin Çıkacak!

Rockstar tarafından geliştirilen ve büyük başarılara imza atan GTA 5 hakkında yeni haberler ortalıkta dolaşıyor. Bu oyunun PC sürümünün çıkmayacağı yönünde çıkan dedikodulara karşılık veren GTA 5, oyunun kesin olarak çıkacağını dile getirdi.

Hatırlarsanız "GTA 5 PC Versiyonu İptal Edilebilir!" başlıklı haberimizde sizlere GTA 5 hakkında çıkan bir dedikodudan bahsetmiştik. Bu dedikoduya göre popüler video oyununun geliştirilmesi sırasında bazı problemler çıkmış ve oyunun PC sürümü bir süre daha çıkmayacaktı. Fakat Rockstar yetkilileri bu haberi yalanladı ve GTA 5'in kesin olarak çıkacağını dile getirdi.

GTA 5in kullanıcılarına destek vermek için oluşturduğu bir internet sitesinde bu soru dile getirildi. GTA 5 bu soruyu boş geçmedi ve teknik destek ekibinden bir kişi bu soruyu cevapladı. Sorunun cevabında ise; oyunun iptal olmadığı ve bu sonbahar döneminde PC sürümünün raflarda olacağından bahsedildi. Bu açıklamayı duyan GTA 5 hayranlarının sevinçleri tüm dünyadan duyuldu. 

Bunun yanı sıra GTA 5'in grafiklerinde ve oynanış tarzında ne gibi değişiklikler olacak bilinmiyor. Oyunun çıkış tarihi olan Sonbahar dönemini bekleyip hep birlikte göreceğiz. Bu arada oyunun sadece PC sürümü için geliştirilmiyor. Yeni nesil oyun konsolları için de GTA 5 üzerinde yeni bir güncelleme bekleniyor.

Satışa Çıkarıldığında GTA 5'in PC Sürümünü Satın Alacak Mısınız?

GTA 5 hakkında merak edilenler:

YORUMLAR