Tom Hardy'li Venom: The Last Dance Filminden İlk Fragman Geldi: Ne Zaman Vizyona Girecek?

Tom Hardy'nin başrolünde yer aldığı Venom: The Last Dance filminden ilk fragman geldi. Vizyon tarihi resmi olarak duyuruldu. İşte detaylar!

Venom 3 filmi için geçen senenin sonlarına doğru vizyon tarihinin ertelendiği açıklanmıştı. 2024 yılının Temmuz ayında gelmesi planlanan filmin Kasım ayına ertelendiği duyurulmuştu.

Şimdi ise filmin ilk fragmanı ve vizyon tarihi açıklandı. Venom 3 olarak beklediğimiz film vizyona "Venom: The Last Dance" ismiyle giriş yapacak. Film aynı zamanda serinin son filmi olarak karşımıza çıkacak.

Venom: The Last Dance Oyuncuları ve Vizyon Tarihi

İlk filmi 2018, ikinci filmi ise 2021 yılında vizyona giren serisinin yeni filmi de aynı ilgiyle bekleniyor. Serinin ilk filmi dünya çapında 856 milyon dolar hasılat elde etti ve ikincisi de pandemiye rağmen 501 milyon dolar kazanç sağlamıştı.

Aynı ilginin gösterileceği tahmin edilen filmin oyuncu kadrosu:

  • Tom Hardy
  • Juno Temple
  • Chiwetel Ejiofor
  • Clark Banko

Robert Pattinson'lu Batman 2 Filmi Ertelendi: Yeni Yayın Tarihi Açıklandı!
Sinema

Robert Pattinson'lu Batman 2 Filmi Ertelendi: Yeni Yayın Tarihi Açıklandı!

Robert Pattinson'un başrolünde yer aldığı Batman'ın devam filmi ertelendi. Warner Bros, yeni yayın tarihini açıkladı. İşte detaylar!

Tom Hardy'nin başrolünde olduğu serinin son filmi, 25 Ekim 2024 tarihinde vizyona girecek. Bu da son beklenen tarihten daha erkene alındığını gösteriyor.

Venom: The Last Dance İlk Fragmanı