Vine'ın İnternet Sitesinde Gezinti Yapabilmek için Artık Bir Hesaba İhtiyacınız Yok

Vine, internet sitesi üzerinde bulunmayan fakat kullanılması için oldukça gerekli olan arama bölümünü ve hesapsız kullanımı mümkün kılarak kullanıcılarına daha kullanışlı bir site sunuyor.

Vine'ın İnternet Sitesinde Gezinti Yapabilmek için Artık Bir Hesaba İhtiyacınız Yok

Popüler kısa video paylaşma ve izleme platformu Vine, internet sitesi üzerinde uzunca bir süredir yapması gereken değişiklikleri gerçekleştirerek kullanıcıların internet sitesini daha efektif ve rahat kullanımını sağladı.

Yeni eklenen özellikler arasında, site üzerinde arama yapabilme bulunuyor. Arama özelliği sayesinde istediğiniz özel Vine videolarına çok daha kolay bir şekilde ulaşmanız sağlanıyor. Bunun dışında kullanıcılar artık Vine.co üzerinde hesap oluşturmadan yada varolan hesapları ile giriş yapmadan videolar izleyebilecek. bildiğiniz üzere Vine üzerinde video izleyebilmek için sadece izlemek istediğiniz videonun URL'sine sahip olmanız gerekiyordur. Aksi durumda site üzerinden istediğiniz videoya direkt olarak erişim sağlayamıyordunuz. Yenilenen site ile birlikte artık kullanıcılar giriş yapmadan ve hesap oluşturmadan tüm Vine videolarına erişerek dilediklerini izleyebilecek.

Vine üzerindeki özel videolara hesap ile giriş yapmadan ulaşmak mümkün olmayacak. Dolasıyla paylaştığınız özel videolar site üzerinden ulaşabilir olmayacak.

Eklenen yeni arama aracı sayesinde Vine kullanıcıları site üzerindeki yeni, popüler ve sevilen içerikleri çok daha kolay bulabilecek. Eskiden de varolan TV modunu kullanmaya devam ederek son yapılan video paylaşımlarını televizyonda dizi izler gibi izlemeye devam edebileceksiniz.

Ocak ayında hayata geçirilen Vine'un sitesi aramasız ve hesap olmadan giriş yapılamaması yüzünden istediği kullanıcı sayısına ulaşamadı diyebiliriz. Bu nedenle pek çok kullanıcı tarayıcı üzerinden Vine'a giriş yapmak yerine sadece mobil cihazları üzerinden Vine'ı kullanmayı tercih etti. Vine'ın sitesi için yapılan gerekli değişikliklerden sonra kullanıcı sayısının artacağını düşünüyorum. Siz de Vine hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Facebook Anonim Girişi Duyurdu

YORUMLAR