WhatsApp'ın Yeni Sorunu Kullanıcıları Çıldırttı!

İlk olarak dün keşfedilen ve hâlâ çözülemeyen video gönderme sorunu WhatsApp kullanıcılarının sosyal medya platformlarına koşmasına neden oldu. İşte detaylar!

WhatsApp'ın Yeni Sorunu Kullanıcıları Çıldırttı: Videolar Gönderilemiyor!

WhatsApp'ın son sürümünde keşfedilen yeni bir hata, Android telefonlarda telefonun hafızasından bir videoyu başka bir kişiye göndermek istediğinizde karşınıza bir hata penceresi çıkarıyor.

İlk olarak Reddit'te kullanıcılar tarafından paylaşılan sorun yaklaşık 24 saati aşkın süredir düzeltilmemiş durumda.

Kullanıcılar Video Gönderirken Hata Alıyor

WhatsApp'ın Yeni Sorunu Kullanıcıları Çıldırttı: Videolar Gönderilemiyor!

Başka bir kişiye telefonunuzun hafızasından video göndermeye çalışan kullanıcılar, "Bu video gönderilemiyor. Farklı bir video seçin ve tekrar deneyin." hatasıyla karşılaşıyor.

Sorun oldukça uzun süredir devam ediyor ve hata yalnızca video dosyasını WhatsApp içinde işlemeye çalıştıktan sonra görüntüleniyor. Fotoğraflar ve diğer dosya türlerinde şimdilik benzer bir sorun tespit edilmiş değil.

Android'in aksine iPhone'da çekilen ve WhatsApp içindeki diğer kişilerden alınan MOV video dosyaları sorunsuz bir şekilde iletilebiliyor ve gönderilebiliyor. Android tarafında ise sadece kamera ile çekilen videolar değil, Instagram gibi uygulamalardan indirilen videolar bile başka birine gönderilemiyor.

WhatsApp’ın Ani Değişimi Kullanıcıları Çılgına Çevirdi: Kimse Beğenmedi!
MOBİL

WhatsApp’ın Ani Değişimi Kullanıcıları Çılgına Çevirdi: Kimse Beğenmedi!

WhatsApp tasarımına ve renklerine yönelik yaptığı ani değişiklikle birlikte kullanıcılardan tepki görmeye başladı. Yeni tasarım nasıl görünüyor? İşte detaylar!

Şimdilik WhatsApp cephesinden konuya dair bir açıklama yok ama sorunun yakın zamanda çözülmesi bekleniyor.