Windows Blue, Yakında Açık Beta Olarak Sunulacak

Windows Blue’nun gelişi neredeyse doğrulanmış ve Microsoft’un söz konusu ürünle ilgili kapsamlı bir çalışma içinde olduğu da çeşitli bilgi sızmalarıyla neredeyse kesinleşmişti. Yeni iddialar ve dedikodular, kısa bir süre sonra Windows Blue’nun açık beta

Windows Blue, Yakında Açık Beta Olarak Sunulacak

Windows Blue’nun gelişi neredeyse doğrulanmış ve Microsoft’un söz konusu ürünle ilgili kapsamlı bir çalışma içinde olduğu da çeşitli bilgi sızmalarıyla neredeyse kesinleşmişti. Yeni iddialar ve dedikodular, kısa bir süre sonra Windows Blue’nun açık beta olarak kullanıcılarının denemeleri için indirilebilir kılınacağı yönünde.

Gelecek aylarda gerçekleşmesi beklenen bu iddianın kaynağı Çin medyası. Çin’in teknoloji medyasında çıkan haberlere göre büyük ihtimalle önümüzdeki yaz mevsiminin başlarında Windows Blue beta olarak hemen herkes tarafından indirilebilir kılınacak. Normalden uzun bir süre beta olarak varlığını sürdürmesi beklenen ürünün Windows’a kullanıcılar tarafından gelecek geri bildirimler doğrultusunda yaşamını şekillendirmesi bekleniyor. Microsoft bu süreyi, geri bildirimleri derleme, inceleme ve çözümler üretme aşaması olarak görüyor.

Windows Blue’nun aslında yepyeni bir işletim sistemi olmadığını, Windows 8’in ardından sunulacak çok büyük bir iyileştirme ve güncelleme paketi olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Yeni Xbox Nisan ayında duyurulacak

YORUMLAR